Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Magyar Barbi (YouTube-er)...

Magyar Barbi (YouTube-er) tervez fogyni belátható időn belül?

Figyelt kérdés

Most nyilván arra gondolok, hogy a követőinek/feliratkozóinak beszélt-e ilyesmiről mostanában, vagy úgy egyáltalán valaha.

Csak azért kérdezem, mert rendszeresen látom feltűnni kajálós videókban, és azokban általában egészségtelen kalóriabombákat fogyaszt (a társaságával együtt), szóval nem igazán jön le úgy, mintha változtatni akarna a táplálkozási szokásain, én meg viccen kívül elkezdtem már aggódni, hogy ennek rossz vége lesz (nekem ő alapvetően szimpatikus).

Lehet, hogy van itt, aki aktívabban követi őt, mint én, szóval inkább hozzájuk szólna a kérdés, de minden információ érdekel.



2021. nov. 12. 03:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
83%
Nem tudom. Mindig nagyon kövér volt (mondjuk ki), de most szerintem még magához képest is nagyon rossz formában van. A 120 kilót már tuti veri. (És ezzel a becsléssel még jóindulatú vagyok, simán lehet több is.)
2021. nov. 12. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
89%
Nem. Néha megemlíti, hogy diétázik, de inkább csak poén szinten, legalábbis látszata nincs. Az 1-es tippje nagyon baráti, ennél sokkal több.
2021. nov. 12. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
28%
Az a bálna a youtube-ról?
2021. nov. 12. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
66%
Persze, hogy nem lesz jo vege. Magasvernyomas, cukorbetegseg mar most konyvelheto nala. Ezeknek meg garantaltan lesz szovodmenye ha nem valtoztat. Arrol nem beszelve, hogy valoszinuleg nem fog beferni egy CT gepbe ha CT-re lenne szukseg es az egeszsegugyet is durvan terhelni fogja majd, mert egy ember nem fogja tudni egyedul mozgatni ot ha szukseg lesz ra. Izuleteknek sem tesz jot ekkora sulyfelesleg. Gyakorlatilag a sajat sirjat assa.
2021. nov. 12. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
4%
5ös jól leírt azt, hogy miért kéne rommá adóztatni a túlsúlyos embereket
2021. nov. 12. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
74%
Nincs bajom a 'body positivity'-szemlélettel, de szerintem nagyon rossz üzenetet közvetít. Igen, joga van úgy élni és azt csinálni, ahogy és amit akar, csakhogy az ilyen mértékű túlsúlynak komoly következményei lehetnek. Gondolom, kiskorúak követik, akiknek a figyelmét fel kellene hívni az elhízás veszélyeire, ahelyett, hogy kifejezetten egészségtelen, cukros kajákat mutogat. Ismétlem, mindenki azt eszik, amit akar, csakhogy neki rengeteg a feliratkozója van, így felelőssége van ebben a kérdésben. Borítékolható a szívbetegség, diabétesz, esetleg rák kialakulásának fokozott veszélye, amire nem kellene csak így legyinteni. Egyszer már beszélt arról, hogy beszóltak neki amiatt, amit evett egy videóban, majd a kommentek között biztatták, hogy folytassa ezt az életmódot, ha neki így jó. Igen, egy darabig tök jó mindig gyorskaját és süteményeket enni. De a következményei tragikusak lehetnek... Ha nem lenne influencer, nem érdekelne, de így ez veszélyes.
2021. nov. 12. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
16%

Mit érdekel téged?

Barbi cuki, aranyos normális videós. Ha nem tetszik, nem kell nézni őt.

Attól, mert nem pálcika vékony ezerszer jobb videókat csinál mint a felkapott cicafiú/csaj videósok.

Barbi nem szegény, jól megy a családnak, kitudják fizetni a magán orvost is ha kell, de ne kelljen.

Irigyek vagytok.

2021. nov. 14. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
26%
Barbiék ki tudják, pár száz ezer dagadt tohonya sz*r meg nem, akik terhelik folyamatosan az eü-t. pont
2021. nov. 15. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
66%
#7: A segget esetleg nem akatod kinyalni veletlen, igy ismeretlenul? Ronda is a koverseg es egeszsegtelen is. 40 kg fogyas elott is igy gondoltam es a fogyas utan meg hatarozottabban igy gondolom. Ha mar ennyire jatszani akatod itt az alszent vedelmezot / elvakult "rajongot", akkor akar segithetnel is az erintettnek kozvetve.
2021. nov. 15. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
77%
Azzal semmi baj nincs, ha nem vékony, s mivel sosem volt, gondolom van vmi a háttérben. De azok a szarok, amiket összesnek borzalmas, s ha a legkarcsúbb alakkal rendelkezne, akkor is ez lenne a véleményem
2022. febr. 15. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!