Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan tudnám elfogadni?

Hogyan tudnám elfogadni?

Figyelt kérdés
Sajnos képtelen vagyok megbarátkozni azzal a gondolattal, hogy a szerelembe beletartozik a külső is, szóval csak azzal együtt leszel szerelmes a másikba. Nem azért nem akarom elfogadni, mert ronda lennék (nem vagyok az, sőt), viszont mikor ebbe belegondolok, akkor elveszti a varázsát az egész és már nem is akarok szerelembe esni, mert tudom nagyon jól az okát annak, hogy ez miért történt meg. Én csak úgy akarnék szerelmes lenni, hogy nincs benne semmi felszínesség. Ötletek?

2021. nov. 13. 03:10
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
61%
Mi ez a hülyeség? Ez mindig is így volt, hogy a külső megfog, belső megtart. Az állatvilágban is többnyire a hímek a szép színesek, hogy tetszedjenek a nőstényeknek. Ez alap dolog.
2021. nov. 13. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
81%

Érdekes hogy más is gondolkozik ilyem elveszti a varázsát stílusban- nekem ez zsigerileg jön nem is volt még sose kapcsolatom:D


Én is sok lánynak tetszettem talán pont emiatt.


Érzed hogy túl magasra vagy helyezve ami nem reális hisz valójában te vagy a felszínes aki nem látja a belső szépséget.

2021. nov. 13. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 NTBS ***** válasza:
Az evolúcióval ne menj szembe. Az tetszik meg, aki külsőleg is megfog.
2022. márc. 16. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Ez az egyik lehető legfeleslegesebb agyalgás, amivel találkoztam. Totál értelmetlen.


Miért? Mert amíg nem vagy szerelmes, addig azért, ha már az vagy majd, akkor meg azért. A külső, a szépség, ezek relatív fogalmak és nincsenek szabványai, ahogy az ún. szerelembeesésnek sem. Amikor szerelmes leszel, magad sem érted, mi történik veled.: Miért pont most? Miért én? Miért Ő? Miért érzem, ezt? Ő miért érzi ezt? Stb stb stb.

Egyetlen szerelem sem szövődik észérvek, paraméterezések és egyéb kimódolt, gondosan előkészített sablonok mentén. Amilyen kapcsolat ilyen, az nem szerelem, hanem egy mesterkélt valami.

Egyszerűen ne foglalkozz ezzel, ha eljön a ideje meg fog találni a szerelem.

2022. márc. 16. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
#4 Az a baj, hogy hiába "értelmetlen agyalgás", mégis van benne igazság. Vagy esetleg azt állítod, hogy a szerelemben nincs benne a külső? Nyilván benne van, ez egy tény, nincs mit ragozni rajta.
2022. márc. 27. 13:23
 6/17 Shaddark ***** válasza:

Igen, de van a közízlés és vannak egyedi ízlések.

Lehet hogy a közízlésnek szép vagy, de aki meg neked tetszik annak meg pont a ducik jönnek be és ezért rondának tart :)

Úgyhogy ha lesz valami mégis, akkor azt nem a külsődnek köszönheted.

Nah, most már szerelembe eshetsz hogy ezt tudod. ;)

2022. ápr. 5. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
#6 A szépség nagyrészt objektív, ezért nincs igazad. A szép emberek szinte mindig a külsejüknek köszönhetik, ha kapcsolatban vannak.
2022. ápr. 6. 17:57
 8/17 anonim válasza:

Es pont azert ha szep vagy nem tudhatod hogy csak a kulsod miatt vagy nagad miatt van veled…

A galaxis orzoiben van egy jo mondas…:

2022. ápr. 27. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim válasza:
#8as vagyok: Ha csúnya vagy és valaki szeret tudod, hogy önmagadért szeret. A szép emberek nem tudják kiben bizzanak.
2022. ápr. 27. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
1 Ez teljesen igaz, viszont a mi világunkban nagyon túl van misztifikálva a szerelem, és így érthető, ha valakit kiborít.
2022. jún. 21. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!