Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Gáz vagyok ebben az esetben?

Gáz vagyok ebben az esetben?

Figyelt kérdés

Sosem tudom eldönteni hogy én túl laza erkölcsű nőnek számítok e ezek alapján vagy nem:

-volt már hosszú kapcsolatom 1,5 évig tartott

-a legtöbb kapcsolatom pár hónapos volt mert az illetőben nem találtam meg akit keresek és legtöbbször emiatt én szakítottam

-csak párkapcsolatban jutottam el a szexig

-egyejszakas kalandom úgymond egyszer volt de akkor csak a pettingig jutottunk és nem folytattuk tovább a dolgot

-reszegen hajlamos vagyok vadabb lenni. A legvadabb esetek: egy buliban 2 sráccal csókolóztam, hagytam h a fiú haverom poénból racsapjon a fenekemre, csókolóztam egy nagyon csúnya pasival amit én is gáznak érzek.

-nem szoktam kihasználni a másikat sem pénzügyileg sem szexuálisan

-sosem csaltam meg még senkit, és párkapcsolatban nagyon hűséges vagyok

-3 sráccal feküdtem le, de velük jártam is



2021. nov. 13. 10:23
 1/7 A kérdező kommentje:
Néha kapom a megjegyzéseket 1-2 embertol, meg volt már hogy kibeszeltek hogy ,,éjjeli pillangó vagyok'' de én nem tudom magamról eldönteni. Ezért leírtam mindent magamról őszintén.
2021. nov. 13. 10:25
 2/7 A kérdező kommentje:
Ja és pluszba sosem küldtem meg meztelen képet senkinek és nem csábítottam el más párját. Szerintem mindent leírtam ami alapján egy nőt megbelyegezhetnek
2021. nov. 13. 10:41
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem vagy gáz.

Nehany lány ettől sokkal gazabb dolgokat is megcsinál.


Aki meg lekrvz, az biztos szentéletű és sose csinált semmi baromságot😇🙄

2021. nov. 13. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ha iszok vad vagyok. Ennyi. Jozanon meg inkább azt az ,,aranyos lány'' képet keltem mások szerint ezért sokan ki sem nézik belőlem h van ilyen oldalam is:)
2021. nov. 13. 10:55
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Akkor max azon érdemes dolgozni, hogy ha iszol, akkor ne veszitsd el a kontrollt.

Azért nem jó, ha egy ilyen után bűntudatod van.

2021. nov. 13. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igen azon próbálok
2021. nov. 13. 11:07
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem
2021. nov. 13. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!