Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Én vagyok a bunkó/önző ebben...

Én vagyok a bunkó/önző ebben az esetben?

Figyelt kérdés

Tehát van pár haverom akik csak akkor keresnek ha kell valami. Például egy fuvar ide-oda, dolgozni kell, pakolni, pénz stb


Na én ezeket sorba lemondom, nagyon sokszor direkt nem is veszem fel a telefont, mert tudom hogy csak kell nekik valami. Egyszóval nagyon ritkán segítek más embernek, mivel a családomon kívül nekem sem szoktak.


Persze ha meglátom hogy mondjuk bajba van csak egy példa: az úton járkál mert lekéste a buszt azonnal felveszem, haza hozom.


De alapjába véve nem vagyok segítőkész senkivel, sokan elég nagy pöcsnek tartanak szerintem...de amúgy mindig csak kihasználtak kapcsolatban/emberileg is...amikor más voltam.


De te hogy vagy ezzel? Mármint sokszor segítesz embereknek Szerintetek is bunkó vagyok? 29f


2021. szept. 17. 20:13
 1/1 anonim ***** válasza:

Hát alapvetően 3 eset jut eszembe.

Lehet olyan ember, akinek tényleg csak arra kellesz hogy ezt tedd.

Ennek egy durvább változata az a viselkedés, mikor egyre többet és többet fog majd kérni idővel.

Az is megeshet, hogy így próbálja fentartani veled a kapcsolatot/ közeledni feléd.

2021. szept. 17. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!