Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Éreztél már olyat, hogy...

Éreztél már olyat, hogy elmentek az évek, de nem élted ki magad?

Figyelt kérdés

Olyasmire gondolok, hogy valakinek nem bulizósak a barátai, de közben arra vágyik, hogy bulizhasson, aztán lényegesen kevesebb ilyen jut neki, majd egyszer csak azon kapja magát,hogy már ki is öregedett belőle.

Nem akarom a bulizásra kihegyezni, csak hirtelen nem jutott eszembe jobb példa. De lehetne ez mondjuk csajozás is, hogy szeretne az illető csajozni, de nem jön össze és elszállnak az évek. Vagy bármi olyan tevékenység, életforma, ami alapvetően csak egy - fiatalabb - korosztály sajátossága lenne, de az illető ezt ki nem élve konstatálja, hogy elmentek az évek.


2021. nov. 13. 18:27
 1/10 anonim ***** válasza:
94%
Nem, de olyat, hogy elpazaroltam és inkább mást kellett volna X tevékenység helyett csinálnom, olyat már igen.
2021. nov. 13. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
94%
Nagyjából leírtad az életemet.
2021. nov. 13. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
92%
Azt igen, hogy bizonyos, élményeket adó lehetőségekkel (pl. embereket tudtam volna megismerni, társaságba járni stb) félelemből nem éltem, ezekre visszagondolni fáj nagyon.
2021. nov. 13. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
92%
Mi az, hogy kiélés? Annyira változik az élet, hogy nem is tudod magad kiélni. Ráadásul mindig más az amiben élni kell. Csajozás/pasizásra gondolsz? 20 évvel ezelőtt is jó lett volna sokat szexelni, de ez akkor nem működött. Most meg annyit kéne, hogy nem lehet követni. Tehát végül kiéled magad, ha akarod. Most meg már sok pénzt kéne csinálni, az lehet csak tíz év múlva jön össze stb. Tehát az időzítés nem biztos, hogy működik.
2021. nov. 13. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
88%
Igen,még én is buliznék így 40 évesen.
2021. nov. 13. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
75%

Én a tanulással vagyok így...

Bulizás, csajozás, éjszakai élet, hobbik, sport, ezek mind megvoltak, de nem tanultam amikor kellett volna... most 40felett pótolgatnibpróbálom, de bár inkább tanultam volna 20on évesen, mint bulizzak és puncikat kergessek...

2021. nov. 13. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
72%
Én pont fordítva csináltam. 20 évesen tanultam, most bulizok és puncikat kergetek:)
2021. nov. 13. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
88%
Abszolút, én is így érzem magam.
2021. nov. 13. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Olyat már éreztem, hogy a HIVATÁS tudatom nem volt idejében eléggé célirányos (apácarend, szerzetesrend választása vagy lelkészi pálya, ahol lehet házasodni.)
2021. nov. 14. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
20-21 éves koromig elég mély spirituálitásba merültem el. Hatalmas élményeim voltak, de sose tudtam csatlakozni máshoz. Vágyom, hogy egy másik isten is felbukkanjon errefelé, és egyesüljünk.
2021. nov. 14. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!