Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hatalmas az önbizalmam, és...

Hatalmas az önbizalmam, és nincs semmi önbecsülésem. Ez hogy lehet?

Figyelt kérdés

Kifejtem bővebben... önbizalmam óriási, tudom, hogy bármi történjék is, így-vagy-úgy de biztosan megoldom, kijövök a bajból bármi is legyen, sok mindenben nagyon jó vagyok, jól is nézek ki stb..


Önbecsülésem semmi... rengeteg bennem az önmagam természetével kapcsolatos negatív gondolat, a szorongás, nem tudok kiállni önmagamért stb. Párkapcsolatom sem volt soha, amiben ne a szerető szerepben lettem volna, mert úgy hiszem nem érdemlek jobbat.


2021. nov. 13. 21:54
 1/2 anonim ***** válasza:
Milyen nemű vagy kérdező és hány éves? Munkahelyeden nem becsülnek meg eléggé? Az ágybeli teljesítmény az teljesen más terület.
2021. nov. 14. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha negatív vagy magaddal szemben, akkor nincs akkora önbizalom.

Jól nézel ki? Küldj képet. 😉


Mindenki érdemel kapcsolatot, csak nehéz jó kapcsolatot találni a mai világban és fenntartani.

18/L

2021. nov. 24. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!