Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan tudnánk a kövér hölgyek...

Hogyan tudnánk a kövér hölgyek önbizalmát, önbecsülését növelni?

Figyelt kérdés
Tudom,hogy a nagyon kövér hölgyek vészes önbizalom hiányban szenvednek.Nyáron a nagy melegben sem mernek mini szoknyát vagy rövid nadrágot hordani.A strandon ahogy csak tudják eltakarják a testüket,félnek bikinit felvenni.Sokan ki sem mennek strandra a beszólások miatt.Hogyan lehetne segíteni nekik az önbizalmuk növelésében?Azért érdekel,mert rajongója vagyok az extra molett nőknek.

2019. aug. 31. 17:09
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
63%

Ki se találtuk volna a neved alapján, hogy a bálnákat szereted.

Nos, az én esztétikai érzékem eleget bántja sok minden, napi szinten. Az "extra molett" avagy a súlyosan elhízott embereket nem szeretném teljes valójukban csodálni.

Nem önbizalmat kell növelni nekik, hanem segíteni a fogyásban. Ugyanis a te extra moletted (ezt már korábban is megpróbáltuk tudtodra adni) az végtelenül egészségtelen, a saját életére veszélyes. Az ilyen embereket nem arra kell buzdítani, hogy nyugodtan hízzon el, hanem hogy próbáljon meg egészségesebb súlyt elérni. Az ízületei, a szíve és belső szervei is hálásak lesznek érte.

És mindjárt nem lesznek esztétikai szempontból sem merénylet a többi ember számára.


De ezt te nem fogod fel. Te is olyan vagy, mint a bombanős.

2019. aug. 31. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
82%
Hát például úgy, ha megnevelnéd azokat, akiket a saját szülei nem neveltek meg és bálnának meg stb csúfolják azokat az embertársaikat, akik nem illenek bele világképébe....
2019. aug. 31. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:
De felfogom amit írtál.Arról szó sincs,hogy hízzanak tovább,csak fogadják el őket olyannak amilyenek.Ne legyen a világ szégyene kövérnek lenni.
2019. aug. 31. 17:21
 4/28 anonim ***** válasza:
80%
egyreszt ne altalanositunk, ne mindenkinek van onbizalomhianya aki kover. masreszt nem hiszem, h a te dolgod lenne a lelkuket apolgatni. harmadreszt ott van egy csomo molett noknek intezett kampany, majd az segit nekik, ha akarjak.
2019. aug. 31. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
44%

Kitalálom, te is plus size modell vagy.


Nem csípem a lustaságból, akaratgyengeségből elhízott embereket, nem fogom támogatni őket. Totál megérdemlik.

Aki viszont valódi betegség miatt hízik el, az általában legalább próbál tenni ellene. Az elhízás nem természetes állapot.

A kövérek, a súlyosan kövérek igenis fogjanak le, vagy viseljék a választásuk következményét.

Akin meg csak van mit fogni, de amúgy nem vészes, azt meg nem is bántják annyit, velük nincs gond.

2019. aug. 31. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:
Férfi vagyok,a plus size modelleket csak kedvelem.
2019. aug. 31. 17:31
 7/28 anonim ***** válasza:
37%

A plus size a kettesnek szólt.


Téged már ismerlek, mint a rossz pénzt. És nyugodt szívvel állítom, hogy nem vagy te se százas. (nem a mostani szereplésed alapján)

2019. aug. 31. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
71%

Én nem csípem a gúnyolódókat!


Szerintem szép kezdeményezés a kérdező részéről, hogy elfogadásra próbálja tanítani az embereket, de egyeseknél szerintem ez reménytelen, mert alapból kirekesztő, gúnyolódó, ítélkező és elutasító.


És igen, mindenkinek joga van akkorára hízni, amekkorára akar és az ő dolga, attól még nem lesz bálna, hanem csak egy elhízott ember és nyilván tisztában van a következményekkel, mert nem azért nem fogy le, hanem mert szeret enni vagy lusta vagy beteg stb, de mindegy miért.


De vajon a beszólongatók mit szólnának, ha ők meg a beszólásuk következményeként kapnának pofonokat vagy korbácsot a kövérektől? Hát az meg a bunkó beszólás következménye lenne, de legalább igazságos, mert nem fer, hogy egy embert csak azért lenézzenek és bántsanak, mert nem sovány. Egy kövér még lefogyhat, de aki tapló, az az is marad.

2019. aug. 31. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
62%

Már volt dolgom veled és elmondom még egyszer: a kövérség betegség, és ha te vonzódsz az "extrém kövér (150+ kg)" emberekhez akkor te is beteg vagy, csak máshogy.

Azzal hogy beeteted őket a "úgy vagy szép ahogy vagy" szöveggel csak a jövőbeli szívroham és egyéb nyalánkságok esélyét fogod nála növelni. Úgyhogy te igenis beteg vagy. Vagy egy troll (extrém kövérek miniszoknyát hordjanak??? Inkább készülj, hétfőtől újra iskola!)

2019. aug. 31. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
70%
17:42: +1
2019. aug. 31. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!