Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miert nem tudom vegre elfogadn...

Miert nem tudom vegre elfogadni magam?

Figyelt kérdés

Nem tetszek magamnak, de sok mindenkinek sem..

En erzem mindig magam a ronda lanynak. Emiatt felenk vagyok kicsit es zavar nagyon, hogy nem tudok tullepni evek ota. Mindig azt erzem rajtam nevetnek vagy epp rolam beszelnek valamit. Vagy hogy jezusom vele biztos nem jonnek ossze.. Ha epp tetszik valaki, o eszre sem vesz.


2021. nov. 14. 23:59
 1/2 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2021. nov. 15. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

ajjj nyuszi fül, pedig csak magadban gerjeszted ezeket a dolgokat, és kreálod a problémát és szorongsz magad miatt

hidd el ha ezeket valahogy eltudnád hagyni (itt valszeg már orvos segítségére lenne szükséged mert nagyon berögzödött dologrol lehet szó) már is sokkal jobb és szebb lenne

egy jó párkapcsolat nagy segítség lehet ha magadtol akarsz kikecmeregni, persze ez attol is nehez h ehhez megfelelő társat nehéz találni sajnos de nem lehetetlen persze

nekem anno sikerült mindezen túl lépnem egyedül, az más dolog hogy ezután többen sikerrel lerombolták lesozták és elásták amit felépítettem magamban :(

mi az ami nem tetszik magadban pl? ha gondolod mesélhetsz róla, szívesen meghallgatlak

2021. nov. 15. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!