Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Faterom állandóan ugat velem...

Faterom állandóan ugat velem elmond mindeféle szarrakásnak, bénának sötétnek élősködönek csövesleszek nemelsz belőlem semmi és már évek óta most 18 évesen kezdem elfogadni magam végre normális ez? én vagyoka genetikailag hulladék?

Figyelt kérdés
ninc ssok önbizalmam a sok baszogatás miatt mostkezdek rájönni énis ugyanoylan étékű ember vgayok mint a többi és tudom én meg faterom csak külön élve lesz nekem ,,igazi" életem
2009. júl. 13. 22:15
 1/9 anonim ***** válasza:
66%

Szia!


Ne mondj ilyet, miért lennél genetikai hulladék, biztosan te is pont olyan értékes vagy mint bárki más, benned is vannak jó és rossz dolgok mint minden emberben. Hát h apukád miért mond ilyeneket, azt nem tudom néz egy kicsit önmagadba tedd a szívedre a kezedet h tényleg nem tettél olyan dolgokat amik esetleg benne mély sebeket hagytak. (Bár akkor sem szép h ilyet mond) egy szűlő nem tehet ilyet . Nekem 2 gyermekem van az egyik veled egykorú de sohasem voltak köztünk olyan jelleggű problémák amit szép szavakkal vagy esetleg kevésbbé szép szavakkal nem tudtunk volna megbeszélni.

De rád visszatérve, sulival mi a helyzet elvégezted??? ,vagy dolgozol? vagy semmit sem csinálsz és otthon lógsz és esetleg nem ezért kapod a bántásokat?

Mert azt szeretné édesapád h legyen szakmád érettségid, és vidd valamirre sőt talán többre is mint ő vitte, hiszen minden normális szülönek ez a vágya.

Nagyon sajnálom h most kezded önmagadban felfedezni h te is értékes vagy, tudod mit azt tudom neked javasolni mutasd meg apudnak de legfőképpen ünmagadnak h igen is viszed valamirre.

Sőt!!!

Tűz ki magad elé egy célt és azt tűzőn vízzen keresztül vidd véghez!!!!

Sok sikert kívánok hozzá!

üdv.K

Ne add fel az álmod!! Hidd el te is értékes vagy !!

2009. júl. 13. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
27%

Szia!

Úgy látszik nem cseszeget eleget, mert írni sem tanultál meg 18 éves korodra!

Lehet hogy kicsit magadba kéne szállni, és megfogadni pár tanácsot amit apu ugat!

2009. júl. 13. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
2. téged kajak szájba basználak am 18 vok és érettségi előtt vok
2009. júl. 13. 23:47
 4/9 anonim válasza:
42%

és ezt szebben nem lehet elmondani?:S

ő szépen, kedvesen szólt hozzád, inkább lennél neki hálás, hogy ilyen kedves volt veled, h. vedte a fárdságot, és ennyit írt neked!! inkább örülhetnél

mert tudod más szarik az ilyen 18 évesekre!! :S

2009. júl. 14. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
35%

engem is elmondanak mindennek..-.-"

erre nincs megoldás..apu mindig mondja h anyagias vagyok (h engem mindig csak a pénz érdekell..pedig nem igaz)meg rossztanuló vagyok meg nem vagyok olyan csinos mint a nővérem..meg h mért vagyok emos..(nem vagyok az!)-.-"

13/l

"A kérdező kommentje:

2. téged kajak szájba basználak am 18 vok és érettségi előtt vok"...ez a mondat feltuningolta a hangulatom..sirok rajta..xd :D:D:D

2009. júl. 14. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
39%
Én is mindig ezt hallgattam apámtól.Ha elhiszed amit mond olyan leszel aminek kikiált.Ne higgy neki,nézz körül a barátaid között.Szerintem nem jobbak nálad.
2009. júl. 14. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
35%

szia! engem anyum cseszegetett mindig már vagy 7éve egyfolytában, fizikailag is bántott,porszívócsővel vert meg, fojtogatott az ágyamban is mert vissza szóltam neki h ő a majomfejű, meg minden szart rám kent, h minden miattam van, a vőlegényemet is folyton cseszegette, minden ok nélkül, öcsémnek mindig minden kivánságára ugrott komolyan mondom 30 percen belül megvették neki (amugy 2.5 éves) mindennap jópár kisautó kb. havi szinten 13-14ezer és akkor amikor nekem kellett volna 100 ft h a másnapi tartozásomat rendezzem a sulibüfében, akkor meg azt mondja miért vettem ott, miért nem vittem otthonról...jah és nem kaptam meg tőle azt a 100ftot...... már 1 hónapja megelégeltem és elköltöztem a vőlegényemhez... azóta jobb a kapcsolatunk, de viszont nagyképűbb lett mert most nevelőapámnak nagyon jól megy a sora, szal már laptoppal, új telefonnal meg minden féle olyannal akar haza csábítani amiket régebben szerettem volna és tudja h a vőlegényemtől egyenlőre még biztosan nem kapom meg... =SS Anyum azért volt velem ilyen, mert családi örökség a kissé durvaság, másik meg én alapjáraton nem hagyom magam, bármin keresztül viszem az igazamat és követelem is !!! szóval én teljes mértékben megértelek és sajnálom h vn sorstársam, de apukád nem fog megváltozni...


esetleg próbáljatok leülni beszélgetni és kifaggatni arról h mit érez, miért sérteget téged, ha kiabál veled te ne tedd!!!! maradj nyugodt és pillanatok alatt meg fog enyhülni (remélhetőleg, ha van benne egy kis szeretet is)


a költözés valóban egy jó ötlet, mert megfogja bánni h elveszített téged, és hiányolni fog, bármennyire is letagadná, de belül érezni fogja h miatta kellett elmenned!!!


sok sikert a béküléshez! én kívánom h ne költözz el, de ha amellett döntesz békében menj el!!!


szia!


17/l

2009. júl. 14. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
14%

Apád viselkedése természetesen nem normális.


Függetlenül attól, hogy milyen vagy - lehetsz akár béna,

élősködő vagy bármi efféle, bár el nem tudom képzelni, mindez hogyan derül ki 18 éves korban, szerintem sehogy, ugyanis 18 éves korban még mindenki élősködő, azaz nem önálló - egy normális apa nem beszél úgy a gyerekével, ahogy a te apád veled. Apa gyerekkel így nem beszél, ezt bármelyik szakértő megerősítheti.


Az apád rossz szülő, ezt leszögezhetjük. Az sem kizárt, hogy vannak pszichológiai problémái. Mivel téged ő nevelt fel, ezért neked is lehetnek. Megemlíted, hogy gyenge az önbizalmad. Ezen javítani kell. A későbbiekben ne félj pszichológus tanácsát kérni.


Minél előbb igyekezz kiszabadulni otthonról, az apád befolyása alól. A legjobb lesz, ha érettségi után megpróbálod önállósítani magad, vagy szakmát tanulsz (azzal ugyanis akár 2-3 év múlva lehetsz önálló).

2009. júl. 15. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Az apák már csak ilyenek ,folyamatosan idealizálnak nem jó nekik ahogy vagy javítani akarnak rajtad ,csak az a baj ,hogy nem nagyon tanítanak olyat hogy kell javítani- nevelni.Kicsit olyan ez mintha ,,Dzsepetto" kalapáccsal ütötte volna szegény ,,Pinokkió" fejét közben üvöltözve hogy -Milyen egy faragatlan tuskó vagy ! Hát szegény úgy gondolom ilyen lelkiállapottal még csak nem is mert arról álmodni ,hogy igazi kisfiú legyen.Sajnos az eredeti mese és a valóság között ekkora a külömbség , de nem baj ott kell hagyni a vén sz@rost igazi kisfiúvá vagy kislányá kell válni és mindent elkövezni ,hogy megtanuljuk a ,,mestereséget" !
2012. febr. 19. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!