Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan tudnám végre elfogadni...

Hogyan tudnám végre elfogadni magam?

Figyelt kérdés

27 éves vagyok és még mindig tudtam kibékülni magammal. Sosem volt igazán önbizalmam, csak 164 cm vagyok, kopaszodom és emiatt komplexusaim vannak. Sokszor mikor kezdeményeznem kellene a nőknél, az jut eszembe hogy miért választana engem, mikor egy csomó magas, jóképű fickó van, aki vonzóbb nálam. Emiatt már nem is nagyon kezdeményezek.

Másrészről viszont tudom, hogy értelmes ember vagyok, 2 diplomám van, jó a humorom, elég jó a beszélőkém. Ennek ellenére nem érzem jól magam a bőrömben.


2010. dec. 14. 15:44
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia! Az én férjem is 164 cm és kopaszodik!! :) Pedig hidd el, választhattam volna 2 métereset is! De ő volt az, aki elvarázsolt. Pedig ő is ugyanazokat gondolta, amiket írtál, de mégiscsak odajött hozzám! S milyen jól tette! :) Szóval bátorság, az élet nem ilyen egyszerű, sok minden elfér benne!
2010. dec. 14. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem mindenki keres 2 méteres pasikat,mert léteznek alacsonyabb lànyok is,mint 180cmes.Mondd magadban mindig,hogy igenis elégedett vagy magaddal,és megtalàlom,akit keresek.Ha igy àllsz hozzà,akkor vàrhatsz a végtelenségig.
2010. dec. 14. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Deus88 ***** válasza:
Én 187 magas vagyok de ez szerintem nem számitt sokat a nőknél :D. Annyi előnyöm van veled szembe hogy egy magas polcról szék nélkül is leveszek valamit :D
2010. dec. 14. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Kedved kérdező!


A nőknek nem a magasság, pénz és szépség számít. Hanem a kisugárzás, műveltség, beszédkészség, magabiztosság, önbizalom, őszinteség és társai.


Neked legalább egy önfejlesztő könyv kellene. Norman Vincent Peale - A Pozitív Gondolkodás Hatalma -> nekem ez sokat segít.

Nézd meg a Titok c. filmet

Illetve olvass Napoleon Hill könyveket, főleg a Pozitív Lelki Beállítottságot (PLB).

Ha érdekel még egy-két dolog a csajozással kapcsolatban, arról írhatok ;)


...:::jaduhe:::...

2010. dec. 14. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Az első hozzászólás nagyon pozitív volt, köszi!

A másodikkal és Deus88-al azért vitatkoznék.

Regisztráltam online társkeresőn és még a 155 centis lányoknál is min. 170 centis magasság az elvárás.

Jaduhe, mesélj! :-) A filmet megtaláltam, ma este meg is nézem.

2010. dec. 14. 16:29
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem nem nagy hátrány, hogy 164 centi vagy és kopaszodsz, mindenkinek van olyan dolog ami nem tetszik a testén, még a legszebb nőknek is hidd el:)

Ha eléggé magabiztos vagy nem lesz gond, a társkeresőkön meg csak úgy tájékoztatóul írták oda szerintem az alacsony lányok a 170et.Szerintem ismerkedj élőben, ha vidám vagy akkor menni fog.

2010. dec. 16. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Bár elég régi a kérdés,remélem azóta már jobban elfogadtad önmagadat:)

Én is 164 cm körül vagyok,nekem meg túl erős a hajam:D..A fodrásznál mindig ritkító ollóval végig megy rajta a fodrász csaj:DD

Amúgy én meleg vagyok,de szerintem alapvetően a magasság nem olyan meghatározó.A lényeg,hogy egészségesen élj,sportolj valamit!Van akinek a kopasz fej is jól áll:)

2013. nov. 17. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!