Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mikor fogom végre elfogadni...

Mikor fogom végre elfogadni magam, és az alakomat? 17/l

Figyelt kérdés
Nehéz csontozatú vagyok, tehát nem leszek olyan karcsú sosem .:( Soha nem lesz olyan alakom ami a fiúknak tetszik, ráadásul alacsony is vagyok. Hogyan fogadjam el az alakom?

2018. jún. 22. 15:41
1 2
 1/12 anonim válasza:
Fogadd el magad MOST!:) Mindenkinek megvan a maga pàrja és hidd el,az érett fiúkat nem érdekli a külső!
2018. jún. 22. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

29 vagyok, és míg a párommal nem jöttem össze, utáltam, hogy magas vagyok, vékony, semmi mellem-seggem és a vállam is szélesebb.


Aztán ő meg pont ezt imádja bennem :)

2018. jún. 22. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
62%

Olyan nincs, hogy "nehéz csontozatú". A csontok nagyon vékonyak az izom+zsírhoz képest, így ez nem befolyásolja, hogy hogy karcsú vagy-e vagy sem. Ha hosszúak vízszintes irányban a csontjaid, attól még nem leszel kevésbé vonzó, sőt! Szóval csak fogynod kell és máris vékony leszel. Szóval ne elfogadnod kel magad, hanem tenni azért, hogy olyan legyél amilyen szeretnél.

Mondjuk így biztos van akinek tetszenél, szóval nem muszáj változtatni. De ez a te döntésed és nem az elfogadás az egyetlen lehetőséged.

2018. jún. 22. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
66%
Utolsó vàlaszoló. Van úgynevezett endomorf testalkatú,'nehéz' csontozatú, hízékonysàgra hajlamos egyén. Erről írt a kérdező. Nem életviteli tanàcsot kért :D
2018. jún. 22. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
Az pedig biztos, hogy emiatt nem lesz nàdszàl vékony...
2018. jún. 22. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Az endomorf alkatúakban sincs elrejtve egy örökmozgó. Ha több kalóriát éget el, mint amennyit megeszik, akkor fogyni fog. Még képet is találtam róla, úgyhogy nem olyan mítosz mint a jeti:

[link]

2018. jún. 22. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
Igen, fog fogyni...De nàdszâl sosem lesz.És szerintem nem is kell annak lennie.
2018. jún. 22. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
Ezeket a fogyókúràs, reklàmképeket pedig nem kell elhinni. Keressetek fel egy személyi edzőt, elmagyaràzza
2018. jún. 22. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Senki sem említett, hogy nádszál vékonynak kellene lennie. a linkelt alak szerintem jó közelítéssel minden srácnak tetszik és olyan vagy hasonló alkat lehet a kérdezőből is, szóval ha tesz érte, akkor lehet olyan és így nagyon sokaknak fog tetszeni.
2018. jún. 22. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

"Nehéz csontozatú vagyok"


Nem a csontozatod nehéz, hanem a rajtad lévő zsír a sok.

2018. jún. 22. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!