Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van mostanában ebbben...

Miért van mostanában ebbben az országban ilyen sok embertársával bunkó,gonoszkodó,kutyáját-macskáját utcára kidobó,kikötõ,verõ,éheztetõ ember?

Figyelt kérdés

2021. nov. 15. 00:42
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Talán mert az emberek nem bíznak sem egymásban sem a jövőjükben. Kilátástalan sokak helyzete. Jön a választás tavasszal, az embereket összeugratják egy zsák krumplival. A jó szakemberek, diplomások másik országban kamatoztatják a tudásukat. Sok válasz lehet erre.
2021. nov. 15. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
És akkor a gorombáskodás a megoldás?Attól nem lesz jobb a sorsuk.
2021. nov. 15. 01:07
 3/8 anonim ***** válasza:
...de legalább valakin le tudják verni a nyomorúságukat! Úgy vannak ezzel sokan, hogy ha az én tehenem megdöglött, dögöljön meg a másé is...(Sajnos).
2021. nov. 15. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Az én tapasztalatom az,hogy fõleg a jómódúak ilyen bunkók.Azok miért ilyenek?
2021. nov. 15. 04:00
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem mert Mo. valóban jól teljesít, így a gazdag azt tesz, amit akar, a Tv. mellette áll. Mo.-n sok ember nm tud kiállni önmagáért, így alárendelődik a dominánsabbnak, aki meg tudja félemlíteni is. De, ha azt nézed, a politika ezt még meg is erősíti ezt a stílust.
2021. nov. 15. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Engem inkább az ítélkező meg az energiavámpír emberek zavarnak, én sokszor miattuk vagyok bunkó másokkal, mint valami láncreakció...


Elviszem a kutyámat valahova és máris állatkínzónak vagyok titulálva, mert "de sovány, de kövér, de rövid a póráz, de hosszú a póráz, minek kell buszoznia, miért sétál ennyit, miért ilyen a bundája, miért nem olyan a bundája, miért van rajta szájkosár, miért nincs rajta szájkosár, miért van rajta kabát, miért nincs rajta kabát, etc.".


Akkor ott vannak azok, akiknek a legjobb szándékkal mondok valamit vagy csinálok valamit és azt gondolják, hogy a rosszindulat vezérelt és akkor magyarázkodnom kell, hogy nem, én csak jót akartam. Na 2 ilyen ismerősöm s volt, az egyiknek minden találkozó után bocsánatkérő smst kellett írnom, mert mindig megsértődött valamin, a másikhoz hozzá se mertem szólni, mert rettegtem, hogy megsértem.


Ha már a mártírokál tartunk, azokat se felejtsük el, akik egy apróságot fel tudnak nagyítani vagy a szituációba mást látni. Pont most vagyok egy ilyen szituációban, ahol a másik fél úgy állítja be a történteket, mintha megerőszakoltam volna vagy megloptam volna őt, pedig semmi ilyesmi nem történt. Meg úgy állítja be, hogy én kértem tőle olyan munkaügyi dolgokat, amiket nem is kértem tőle, sőt ki is hangsúlyoztam, hogy nem kell megtennie.


És akkor ott vannak azok, akik rád sózzák a gondjaikat, hogy oldjad meg nekik és te vagy a gonosz, hogy miért nem csinálod, attól függetenül, hogy millió tanácsot adtál, amit meg se fogadott, de, ha te osztasz meg mással gondokat, akkor meg szintén te vagy a gonosz, hogy miért szívod a másik energiáját.


Aminap mondtam valakinek hogy nincsenek barátaim és mondta hogy érdemes lenne a magatartásomon elgondolkodni, hogy vajon miért nincsenek. Hát ezért... Én kiábrándultam az emberi kapcsolatokból.

2021. nov. 15. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mert a kormány nem törődik azzal, hogy az embereknek jobb élete legyen, és ezt az emberek egymáson/állatokon verik le.
2021. nov. 19. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ez mindig is ígyvolt és így is lesz. Az, hogy csak most veszed észre lehet amiatt is mert eddig mással voltál elfoglalva, ill. amíg fiatalabb az ember; a szülei megvédik az élettől.
2021. nov. 19. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!