Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egy férfi a drága autóját...

Egy férfi a drága autóját miért adja csak úgy kölcsön?

Figyelt kérdés

Egy 15 millió körüli Ford Mustangja van, de simán kölcsönadogatja haveroknak, meg az alkalmazottaknak is volt hogy odaadta munka közben amikor valahová menni kellett meló közben!!!


Én a nyomorult kis egy milliót sem érő használt kocsimat még legjobb barátoknak sem adom kölcsön!


Finoman megkérdeztük párszor hogy nem félti, de kb megrándította a vállát hogy "ez csak egy autó" meg hogy casco is van rá.


CSAK EGY AUTÓ!!!! XD


B*szdmeg!!!



#autó #ember #kölcsön #gazdagok vislekedése
2021. nov. 16. 15:55
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
90%
Lehet a számláján jopar 10-100 millio akkor johogy leszarja a 15 millios kocsit
2021. nov. 16. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
79%
Ez csak egy autó. Te értékeled túl a sajátod.
2021. nov. 16. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Bízik bennük. Nyilván vigyáznak rá, nem szívesen törnének össze egy ilyen drága kocsit.

Hadd vezessék, egy élmény lehet.

2021. nov. 16. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

# 1


de gazdag emberek sem adogatják csak úgy kölcsön az autóikat, fura ahogy hozzááll

2021. nov. 16. 15:57
 5/15 A kérdező kommentje:

# 3


na de ez is fura. Ehhez általában úgy állnak gazdag férfiak hogy az az enyém és a vele járó élmény is az enyém! NEm?

2021. nov. 16. 15:58
 6/15 anonim ***** válasza:
64%
Számomra ez a mustang a legprolibb autó, amit valaha gyártottak. Tipikus műmájer kisvállalkozó stilus. Rongyrázó.
2021. nov. 16. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt ilyen ismerősöm. A legjobb barátnőmbe bele volt zúgva, imponálni akart neki, és mikor megszereztem a jogsim, odadobta a kulcsot, hogy menjek vele hétvégén ahova akarok, vigyem a barátnőmet is. Még meg se száradt a festék a jogsimon! Meredt szemmel néztem rá, hogy nem félti tőlem a 10 milliós kocsit???? Ő csak annyit mondott, hogy nem hiszi, hogy össze fogom törni. Ennyi. Vannak ilyen emberek, nekik az autó csak egy tárgy.
2021. nov. 16. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
59%

Nem értem mi a kérdés. Gondolom nem minden utolsó suttyónak adogatja, csak haveroknak, munkatársaknak.


Nekem is van ismerősöm, akinek a főnöke odaadta hétvégére az új MX-5-öst. Vagy mehetett 1 kört a főnök Teslájával.


De nekem is volt munkatársam aki simán vezette egy kört a főnök Porschéját, vagy valamelyik projektvezető nagyobb autóját.

2021. nov. 16. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
79%

" Ehhez általában úgy állnak gazdag férfiak hogy az az enyém és a vele járó élmény is az enyém! NEm?"


Csak a prolik állnak így hozzá meg a felcsövesedett prolik.


Igazi "gazdag" ember meg pont leszarja, mert csak egy eszköz neki. Vagy pont úgy van vele, hogy a másik lehet soha életében nem fog oylan autóban ülni, ezért megadja neki az élményt.

2021. nov. 16. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
49%

Amúgy is mit számít az autó ára?


A 15 millió ma már nem összeg, amikor egy átlag autó 4-5-től indul, egy valamire való jól felszerelt meg 8-10.


Vagy sok esetben a drágának látszó autó messzen me olyan drága, Mustangokat, BMW-ket, egyebeket simán lehet venni 5 körül.


Volt munkatársam 350+ Lóerős BMW-t vett, igazi rohadt nagy dög, 5 millióért. Igaz, hogy ha bármi tönkre megy rajta az 3-4 kiló azonnal, de 1-2 évig tud vele villogni aztán úgyis eladja közel ugyanannyiért és akkor mondhatni nulla pénzért volt egy bika kocsija.

2021. nov. 16. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!