Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egy férfi a drága autóját...

Egy férfi a drága autóját miért adja csak úgy kölcsön?

Figyelt kérdés

Egy 15 millió körüli Ford Mustangja van, de simán kölcsönadogatja haveroknak, meg az alkalmazottaknak is volt hogy odaadta munka közben amikor valahová menni kellett meló közben!!!


Én a nyomorult kis egy milliót sem érő használt kocsimat még legjobb barátoknak sem adom kölcsön!


Finoman megkérdeztük párszor hogy nem félti, de kb megrándította a vállát hogy "ez csak egy autó" meg hogy casco is van rá.


CSAK EGY AUTÓ!!!! XD


B*szdmeg!!!



#autó #ember #kölcsön #gazdagok vislekedése
2021. nov. 16. 15:55
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg ennel tobb penze is van, csak nem mutatja :)
2021. nov. 16. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
0%
Főnököd? Akkor ti hordjátok neki össze az autó árát, ha egy alkalmazott összetöri akkor fizetheti a céges autó javítási költségeit.
2021. nov. 16. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
30%
Egy közepkategóriás új autó ára már 15 misi. Gyakorlatilag ma már fillérekről beszélünk.
2021. nov. 16. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
40%
Én is megkaptam nyugi. Fáj az igazság a sok csövesnek.
2021. nov. 16. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Cégre lízingelt autó. Nem akarok bagatelizálni, de ez a cégnek valószínűleg fillérekbe kerül. Egy 2 literes TDI L&K Skoda Superb. Egy nem agyonextrázott Octavia egy dízel motorral is bőven 10 fölött van.
2021. dec. 29. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!