Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Személyesen mit gondolsz? Mi...

Személyesen mit gondolsz? Mi lehet, miután meghalunk?

Figyelt kérdés

2021. nov. 18. 00:22
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
48%
A halálközeli élményekről is bebizonyították kutatók, hogy a széndioxid felszaporodása okozza. Egyedül a "testből való kilépést" (még) nem sikerült bizonyítani, de mivel (elvileg) ez az élmény is előidézhető, lehet meglesz majd a magyarázat rá.
2021. nov. 18. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
100%
Katolikus vagyok, hiszek a halál utáni örök életben.
2021. nov. 19. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem a tudat megmarad valamilyen formában, mivel az emberi elme nem képes befogadni a semmi fogalmát, ezért a természet kitalálhatott nekünk erre valamit, vagyis hogy a halál pillanatában megszűnik az időérzékelés, és ami kívülről 1 perc vagy másodperc, te azt érzed végtelennek. Ez mikor lepereg az élet, majd megnyugszik a lelked egy jobb helyen, vagy épp háborog (pokol). Én ezt tartom valószínűnek, ez valamennyire tudományos és vallásos szempontból is hihető :D. Aztán lehet, hogy semmi nincs, és elveszik teljesen minden, ami voltál.
2021. nov. 19. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
69%
Nem osztom, de egy korrekt választ adott a 23. választ adó személy. Szerintem továbbra is megyünk a levesbe, de ő senkit nem akar meggyőzni semmiről. Egyszerű, érthető szubjektív vélemény. Rendben van. Amúgy az igazság odaát van 🙃
2021. nov. 20. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!