Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Tényleg lehetséges hogy...

Tényleg lehetséges hogy valaki 3ezer ismerőse van annyit ismer személyesen Facebookon tényleg annnyi ismerőse van neki?

Figyelt kérdés
2021. máj. 4. 12:26
 1/8 anonim ***** válasza:
89%
Igen, tényleg lehetséges. Bár én nem közéjük tartozom.
2021. máj. 4. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
31%
Tökmindegy. A facebookot már csak a gáz emberek használják.
2021. máj. 4. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
85%
Lehetséges, hogy minddel találkozott már személyesen, de valószínűleg ő az a típusú ember, aki egy találkozás után is ismerősnek jelöl valakit. Nincs ezzel semmi baj egyébként, de nem kell azt hinni, hogy az összessel napi szinten beszél.
2021. máj. 4. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Még mielőtt ennyire bejött az insta, volt olyan időszak, hogy minél több ismerős volt a menő, mindenkit visszaigazoltunk.. Ma már ez nem számít szerintem
2021. máj. 4. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
71%
Simán ismerhet valaki ennyi embert személyesen, de biztos, hogy nem tartja mindegyikkel a napi kapcsolatot. Iskolák, munkahely(ek), szomszédság, család, rokonság, hobbin keresztül megismert emberek, vallási közösség, van, aki mindenkit bejelöl, visszajelöl, akit akár csak egy kicsit ismer valahonnan vagy rokonságba tartozik. Szerintem én is simán ismerek ennyi embert, de én nem jelölök be/vissza mindenkit.
2021. máj. 4. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Azért ezek közül sokan ész nélkül jelölgetnek mindenkit, azt is aki csak egy ismerős ismerőse és amúgy 2 mondatot nem váltottak élőben. Biztos van, aki ennyi embert ismer, de abból azért sok felületes ismeretség.
2021. máj. 4. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Iwiw korszakban voltak olyanok, akik ilyen f.szméregetés szerűen gyűjtötték az "ismerősöket".
2021. máj. 4. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
47%
Nem feltétlenül, lehet hogy valaki sok emberrel váltott már szót, és azokat be is jelölte, de nagy részük csak egy bizonyos korban, amikor még jött divatva fele a facebook, pár éve, elég sokan jelölgettek csak úgy embereket, főleg én, akinek nem nagyon volt élete, pedig néha próbáltam beilleszkedni, de nem nagyon tudtam helyesen kommunikálni, meg önbizalmam se nagyon volt csendes, visszahúzódó, voltam, ritkán sikerült csak valahogy beilleszkednem, suli után mentem haz, oszt ennyi. Amikor 2015 végén csináltam facebookot, kezdtem nézegetni az ismerőseim oldalát, képeit, és szarul éreztem magam, hogy mennyire nincs életem. Na gondoltam, bejelölgetek innen-onnan jó pár embert, hogy egy kicsit is "menőbbnek" tűnjek, akinek nincs olyan kevés ismerőse. Akkor még menő volt a facebook, bár ma már nem külön téma, csak ott van, hogy legyen. Nem tudom, ki hogy van vel, de az én esetemből kiindulva, lehet hogy anno, csak úgy ő is jelölgetett innen-onnan embereket, hogy menő legyen.
2021. jún. 21. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!