Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mazochisták az oltottak/rettegők?

Mazochisták az oltottak/rettegők?

Figyelt kérdés

Eddig minden egyes coviddal kapcsolatos fejlemény és "előrelépés" egy pofonnal ér fel, legalábbis külső szemlélőként elnézve. Először bevették a "két hét maszk, hogy lelapítsuk a görbét" maszlagot. Ezek után szótlanul tűrték, sokan még éltették is az este 8-as kijárási tilalmat, mert az meg fog védeni. Bele sem merek gondolni, mi zajlik egy "ember" fejében, aki ezt nem egyszerű sanyargatásnak tartja. Ez után jött az oltás, ami majd tényleg lelapítja azt a fránya görbét; hát nem. Majd a hülye harmadik oltásos konteó (<--Ön itt áll), ami újfent hatástalan. Jövőre, sok helyen már most is a kötelező oltásnál tartunk (nem, nem egy/kettő szuri egy életben. évente 2-3 legalább).


Ha azt mondaná a nagyfőnök, hogy oltottat-oltatlant minden nap meg kell vesszőzni a téren, támogatnák a rettegők? Eddig semminemű ellenállást nem mutatnak, a meghozott rendeletek idiotizmusa ellenére sem.



2021. nov. 18. 10:52
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

#10 Nem tudom, mit nem tudsz megemészteni azon, hogy egy egészséges fiatal nem fogja a lélegeztetőn szánni-bánni, hogy hitetlen volt. Csűrheted-csavarhatod, próbálhatod bemagyarázni, hogy én értettem rosszul, de attól még kb. esélytelen, hogy ilyen helyzetbe kerüljek.


Jó tegyük fel, hogy működik az oltás, megféke-, akarom mondani enyhítette a fertőzöttek tüneteit. Tudom, azért nem fékezte meg a vírust, mert az oltatlanok hülyék. Viszont miért állított pár hete egy tisztes uraság olyat, hogy (mondjuk ez nem fektétlenül igaz minden kórházra) az ápolt betegek 45%-a oltott? Persze, ők lesznek azok, akik majd felgyógyulnak, a többi meghal. Nem lenne jobb elengedni a gyeplőt, hagyni lecsengeni, úgymond "tombolni" a járványt pár hétig, mint ahogy külföldön volt is rá példa, hogy elkerüljük a következő évek szerencsétlenkedését?


A járványtól eltekintve, erkölcsi szempontból pedig nem lenne jobb mindenkinek, ha nem kéne árcédulát ragasztani magára? Így a mindenkori vezetőség megtudta, hogy a lakosság 2/3-a megtesz bármit, ha beígérnek nekik egy kis lazaságot és pár bulit.

2021. nov. 18. 15:25
 12/19 anonim ***** válasza:
19%
.. És folytatja a hisztikéjét a nemrettegő..
2021. nov. 18. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
#12 Már idehánytad ezt, öcsi. Rád se bagóznak.
2021. nov. 18. 16:10
 14/19 Sunshinedoll ***** válasza:
37%

Hát nem tudom, én együtt dolgozok elismert kutatókkal, orvosokkal, immunológusokkal és mikrobiológusokkal, klinikusokkal, valahogy nekik jobban hiszek amikor a vírushelyzetről van szó, mint egy vadidegennek a neten, aki szerint a szakemberek többsége hülye :D

Én beoltattam magam, de rettegőnek nem tartom magam, nekem így könnyebb az életem, ugyanakkor nem kifejezetten érdekel, más mit csinál, csak azt nem szeretem, mikor valaki okosabbnak hiszi magát, mint a szakemberek :D

2021. nov. 18. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
#14 Aha, köszönjük, Dr Sunshinedoll
2021. nov. 18. 20:40
 16/19 anonim ***** válasza:
Hasznosabb időtöltés lenne kérdező, ha nem próbálnál meg beleavatkozni mások életébe. De ha már ennyire nem tudod a helyedet a táplálkozási láncban, akkor még az is hasznosabb annál, amit most teszel, ha a veled egy hullámhosszon gondolkodó emberekkel keresnéd a kapcsolatokat, ápolnád velük a kapcsolataidat. Sehová nem vezet a tudatos gyűlöletkeltés és az értelmetlen gyűlölködés. Fel kellene nőni a kialakult helyzethez, barátom!
2021. nov. 20. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
#16 Kicsit visszás ez, nem? Nem emlékszem, mikor akartam bárkire is ráerőszakolni oylat, amit nem akar, veletek ellentétben. Egyszerűen arra vagyok kíváncsi, miért élvezik, hogy ezt teszik velük.
2021. nov. 20. 19:28
 18/19 anonim ***** válasza:
2021. nov. 21. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Kérdező, ezeknek aztán mondhatod! Meddő vita, falrahányt borsó. Nyugodtanboltassák szét magukat a kisérleti szarokkal.

Nem fogják fel, hogy nincs értelme, mert át van mosva teljesen az a kicsi agyuk.

2021. nov. 24. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!