Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Vajon milyen lehet egyértelműe...

Vajon milyen lehet egyértelműen szép nőként leélni valakinek az életet?Milyen erzes lehet?

Figyelt kérdés

Olyanra gondolok mint pl monica bellucci, lehet van olyan akinek nem volt az ideálja, de biztos mindenki szépnek , vagy gyonyorunek tartotta.Így könnyebb az élete valakinek lelkileg, hogy tudja, hogy mindenki szépnek tartja?Vagy nehezebb, mert esetleg irigyek ra, stb., csak a szépséget nézik.

Ha van itt olyan, akit mások átlag felettien szépnek tartanak(idegenek, kívülállók ) is, nekik mik a tapasztalataik?


2021. nov. 18. 15:51
 1/3 anonim ***** válasza:
93%
Egy ismerösöm voltkomondottan szép nö, de egész élete rettegés volt, hogy mi lesz, ha megöregszik, mi lesz vele, ha már nem lesz annyira szép, és elfelejtett közben élni.
2021. nov. 18. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
*kimondottan
2021. nov. 18. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Sunshinedoll ***** válasza:
73%

Én szép vagyok, soha senki nem mondta, hogy ne lennék az, mindenkinél vannak szebbek, de összességében szerintem beleillek a mai szépségideálba. Nyilván vannak előnyei (ez van többségben), meg hátrányai is.

Az öregedéstől nem félek, sőt, minél idősebb vagyok, annál jobb nőnek látom magam, bár még mindig elég fiatal csirke vagyok.

2021. nov. 18. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!