Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért mondják rám a szüleim,...

Miért mondják rám a szüleim, hogy szépfiú, amikor egyértelműen csúnya vagyok? Valaki segítene?

Figyelt kérdés

Nem értem őket. Mindig ezt mondják,pedig nem vagyok az. Az arcom egyáltalán nem karakteres és kancsal is vagyok,az osztálytársaim is sokszor mondták ezt,persze csak viccből,szarkasztikusan,de ők nem érdekelnek engem,nekik lenyelem,de az,hogy a szüleim is ezt mondják,azt vehetem úgy,hogy gúnyolódnak rajtam és nagyon rosszul esik,mert úgy érzem,hogy ezzel bántani akarnak és kezdem utálni őket,amiért viccet csinálnak a csúnyaságomból vagy nem tudom,hogy mire véljem ezt.

Mit csináljak most? Beszéljek velük,hogy többé ne mondják?



2017. máj. 14. 20:06
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
85%
Arról hallottál már hogy minden szülőnek a saját gyereke a legszebb? És lehet csak az önbizalmad akarják javítani. Amúgy nem hiszem hogy olyan vészes lenne a helyzet.
2017. máj. 14. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:

"Arról hallottál már hogy minden szülőnek a saját gyereke a legszebb?"


Hallottam róla,de ettől még nem leszek szép.


"És lehet csak az önbizalmad akarják javítani. Amúgy nem hiszem hogy olyan vészes lenne a helyzet."


Azzal nem fogják javítani,ha hülyének néznek. Egyébként meg nem javíthatatlan arcom,de akkor sem vagyok szép és kancsal is vagyok.

2017. máj. 14. 20:19
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem biztos hogy hülyének néznek. Nekem is van egy fiú barátom, és hát..nem egy szépség, de a humora és a jelleme megszépíti, így én szépnek látom. Ne legyél ennyire negatív. Lehet a szüleidnek tényleg szép vagy.
2017. máj. 14. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
89%
Nemhogy örülnel,hogy valaki szépnek tart.Az elsőnek igaza van,minden szülőnek a saját gyereke a legszebb,ezt nem csak ugy mondjak.Ha ezt sem értékelés akkor meg is erdemled,ha soha többet nem mondjak.
2017. máj. 14. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Hiszed-nem hiszed, ők szépnek látnak.

Majd ha lesz gyereked és rád fog hasonlítani, rájössz majd, hogy milyen gyönyörű!

2017. máj. 14. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

És csak a szüleid szokták mondani h jól nézel ki? mert mások pozitív véleménye szerintem sokat számít.Egyébként megnéznélek egy képen ha gondolod privátba küldhetsz.

15L

2017. máj. 14. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
93%

Esetleg van ez az oldal, ahová név nélkül feltölthetsz az arcodról képeket, és megmondják neked, hogy külső szemmel nézve mennyire vagy szép:


[link]


Még tanácsokat is adnak, hogy hogyan javíts a megjelenéseden. Így látatlanul tényleg nehéz lenne megmondani, hogy tényleg csúnya vagy-e, vagy csak az önbizalmaddal vannak-e bajok.


Csak kövesd a szabályzatban leírtakat, mert kell készíteni egy képet bizonyítékként is, hogy tényleg te vagy a képen. :)

2017. máj. 14. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Mert valóban annak látnak. Ez nem jutott eszedbe?
2017. máj. 14. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg minden szülő szépnek látja a gyerekét. Legalább megpróbálnak bíztatni.

Egyébként tényleg jó lenne látni rólad egy képet lehet nem is vagy olyan csúnya.

2017. máj. 14. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen 13 - 15 évesek még egész másképp látják a világot, távol a realitástól. Megmondhatod a szüleidnek, hogy úgy ne hívjanak, de az rajtad nem fog segíteni, mert nagyon be vagy magadba zárkózva, ami nem jó útra vezet. Néz utána a pszichoffitnesznek a youtubon.
2017. máj. 14. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!