Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Volt már veled olyan, hogy...

Volt már veled olyan, hogy letettél valamit valahova, és mikor kellett már hűlt helye volt?

Figyelt kérdés

Én ma reggel pl. a köntösömmel jártam így. Reggel letettem a szokott helyre, este mikor húztam volna fel nem volt sehol. Átkutattam a szobát, a fürdőt szinte a lakás minden zugát de sehol semmi..nem tudom hol lehet.


Veletek volt ilyen? :D



2021. nov. 21. 23:21
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
94%
Anyuval történt meg egyszer, hogy kivett a hűtőből egy paradicsomot, amit letett az asztalra addig, amíg elfordult a konyhapulthoz egy kis időre, hogy elővegyen egy tányért. Mire visszafordult a paradicsom eltűnt, kerestük a földön, hátha legurult, de sehol semmi. Ez már évekkel ezelőtt történt, akkor, amikor papa meghalt, a paradicsom azóta sincs meg, és mindig azzal viccelődünk azóta is, hogy biztos papa szórakozott velünk és lopta el a paradicsomot :D
2021. nov. 21. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
84%
Velem wc-n volt ilyen.Hallgattam a zenét fülhallgatóval,és mire fölkeltem a nagydolgomnak már hűlt helye volt.Aztán rájöttem hogy önműködős volt a wc.
2021. nov. 21. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
96%
Én megmondtam nektek már 1000x, hogy kísértetek márpedig léteznek, de látjátok, nem hisztek nekem. 😏
2021. nov. 21. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Igen, kis csavarral.

Letettem a telefonom a szépen megágyazott ágy szélére, majd kimentem a szobából.Kint eszembe jutott kivinni a telefonom, hogy hátha keresnek akkor nálam legyen.Mikor bementem nem volt ott, ahová tettem.Elkezdtem mindenhol keresni, megint kimentem, ott is kerestem.Kínomban visszamentem a szobába, és ott volt, ahová eredetileg letettem.

2021. nov. 22. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
96%
Nekem egyszer egy nagy müanyag hajcsat, olyan fésüs-markolós le esett az ágy fejtámla és a fal közé, és eltünt. Örökre! Azonnal elhuztuk az ágyat, fel forgattunk mindent, nem lett meg. Kedvenc csatom volt, és nem kicsi, kb. 12.cm. Nem értjük a dolgot azóta sem.
2021. nov. 22. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
96%
Nagyon sokszor. Bezzeg ami nem kell, az egyből előkerül.
2021. nov. 22. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Köszi, az eddigi válaszokon jókat nevettem. :D

De amúgy hova tűnhetnek ezek a dolgok, mert a fizika törvényei szerint nincs olyan, hogy valami csak úgy magától eltűnik.


Én mondjuk remélem hogy meglesz az a köntös, mivel születésnapomra kaptam..:(

2021. nov. 22. 00:37
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Remélem meglesz a köntösöd.Nekem most épp nincs, de szeretnék egy olyan vastag, puha köntöst, csak olyan drága ami tetszik.:D Majd ilyet kérek karácsonyra.
2021. nov. 22. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
6pár lábbelimet elnyelte a föld!
2021. nov. 22. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
96%
Igen van ilyen, hogy tárgyak eltünnek, spontán megszünnek. És hiába keresem akár heteken át, ujabb és ujabb helyeken. Mostmár gyakran, pár óra keresés után ujjat veszek, mert az kevésbé bosszant, mint hetekig hiába keresni egy valoszinűleg rég megszünt tárgyat.
2021. nov. 22. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!