Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Volt már veled olyan, hogy...

Volt már veled olyan, hogy letettél valamit valahova, és mikor kellett már hűlt helye volt?

Figyelt kérdés

Én ma reggel pl. a köntösömmel jártam így. Reggel letettem a szokott helyre, este mikor húztam volna fel nem volt sehol. Átkutattam a szobát, a fürdőt szinte a lakás minden zugát de sehol semmi..nem tudom hol lehet.


Veletek volt ilyen? :D



2021. nov. 21. 23:21
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Volt egy kedvenc játék dínóm gyerekként, magammal vittem egy utazásra, lefekvés előtt betettem a párnám alá, reggelre nem volt ott, az ágyat többször felforgattuk, párnákat, mindent átnéztünk, nem akartam hinni a szememnek, de soha nem lett meg, úgy hagytuk el a szállodát.
2021. nov. 22. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
28%
Remélem ez vicc, hogy "van ilyen, hogy a tárgyak megszűnnek". Érdekes, én nem vagyok félnótás, és semmim nem tűnt el.
2021. nov. 22. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Sokszor. Én már azon röhögök, hogy lehet átkerül ilyenkor egy másik dimenzióba/idősíkba és az ott lakók nem értik hogy kerül az asztalukra valami, aminek nem ott a helye.


Képes vagyok házon belül úgy eltüntetni dolgokat, hogy az életben nem kerülnek elő többé.


Legutóbb a férjem parfümjét tettem ki a szatyorból a konyhaasztalra. Biztos vagyok benne, hogy odaraktam, még mondtam is neki, hogy tegye el. Ő meg 10 perc múlva keresi, hogy nincs az asztalon. Pedig ott volt és azóta sincs meg.

2021. nov. 22. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

A zoknival. Beteszem a mosógèpbe, ès mindig pàrosan rakom be, mikor kiveszem csak az egyik van meg.

Ès nem maradt a mosogèpbe...

2021. nov. 22. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

A tízes villáskulcs legendásan gyorsan el tud tűnni.

Leejtem, és már nincs is sehol.


:)

2021. nov. 22. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
A zoknikat én sem értem.. Nekem is mindig eltünik az egyik. Egyszer a szerelő szét szedte, na gondoltam most előkerülnek. Hát nem.
2021. nov. 22. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!