Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Volt már, hogy valaki aki...

Volt már, hogy valaki aki nagyon narkó függő volt, sikerült megváltoznia és letette?

Figyelt kérdés

Sajnos a férjem intenzíven fogyaszt amfetamint, metamfetamint és füvet. Rengetegszer megígérte, hogy leteszi, de nem tudta. Segíteni akartam rajta, ezért nem váltam el, mert gondoltam akkor elveszett ember lesz.

önszántából sikerült leállnia , de csak 3 hónapra, ekkor terhes is lettem. Utána megint elkezdte, hiába mondtam neki, hogy elválok, mert már nem bírom tovább. Azt mondta, hogy nem fog hazudni, nem tud anélkül élni és néha ugyis fogja fogyasztani. Önszántából nem akart menni kezelésre, ezért nem találtam más megoldást, elvitettem a szülei segítségével. beinjekciózva, lekötözve kezelésre. Mikor elvitték, már annyira nem is ellenkezett, érezte, hogy segitségre van szüksége.

Abban reménykedtem, ha hazajön és addig megszületik a kisbabánk, mert most 31 hetes kismama vagyok, akkor ésha megváltozik? Kb fél évet kell ott lennie. Kérlek, mondjátok, hogy volt olyan aki már letette a drogokat! Nem hiszem el, hogy valakinek az fontosabb, mint a családja!



2021. ápr. 20. 10:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
A párod függő, és a függőség uralja. Jól tettétek hogy vittétek. Lehet hogy visszatér lehet hogy nem, de ez mindig ott fog lógni a levegőben :(
2021. ápr. 20. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Van aki le tudja tenni, de nagyon kevesen. Jelen állapotban a férjed nem is igazán akarja én úgy látom. Nagy marhaság volt így gyereket csinálni, megszivattad magadat is meg a babádat is elég rendesen. Álomvilágban élsz.
2021. ápr. 20. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha ő is akarja, akkor tudnak rajta segíteni. Te most ne idegeskedj ezen, mert nagyon erős vagy, és példaértékű, hogy így kibírtad.

De ha ezek után sem segít rajta semmi, akkor a gyereknek is jobb, ha nem egy drogos "neveli". Sajnos akkor muszáj lesz elengedned. Egyenlőre pedig reménykedni tudsz.

2021. ápr. 20. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
igazad van, én is ettől félek. úgy érzem, hogy nem leszek képes így élni, mindig attól rettegni, mikor kezdi el. De muszáj voltam legalább megpróbálni segíteni rajta. Amikor nem drogozik, arany ember. kedves, aranyos, őszinte, minden gondolatomat lesi. A remény hal meg utoljára. Ésha kigyógyul :( ésha a kisfia majd megváltozatja.
2021. ápr. 20. 10:18
 5/11 anonim ***** válasza:
84%

sok érdekes info: [link]


keresd ki, hogy te most hol vagy ebben a folyamatban, és meg fogod találni a választ arra, hogy lesz e vége ennek.

2021. ápr. 20. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kizárt, hogy kijöjjön ebből végleg. Ideig-óráig tiszta lesz, de úgyis lesz olyan élethelyzet, ami visszalöki a drogok világába. A legtöbb, amit tehettél érte, hogy kezelteted. Amíg ott van szerintem szépen csendben lépj le tőle, már csak a baba. iatt is.
2021. ápr. 20. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
73%
Ha szereti a rockzenét, akkor vedd meg neki Duff McKagan könyvét (ő a Guns n Roses basszusgitárosa),és erről a sztoriról szól az egyik könyv,amit írt. Csak részleteket olvastam belőle, nagyon valószínű, hogy az egészet is el akarom (nekem más jellegű a problémám). Kezdésnek jó talán... erős a csávó, talán motiválja valamit.
2021. ápr. 24. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nincs ismerőse aki,nem csinálsemmit? Vagy szoktasd rá a pc gamekre én amiota letudom kotni magam PC vel , gitárral...7 éve semmit nem toltam 1x2x egykis joint meg bogyo de 7 evre sort is kb 20-30 darabot ittam 3 honaponta 2 se ...ha talal valamit ami lekoti macska,gitár,pc gamek ...nekem az segített..de tobb hlpet nem tudok ..
2022. aug. 17. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
mi lett végül?
2023. febr. 14. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én is kíváncsi vagyok. Remélem jobb a helyzet.
2023. febr. 14. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!