Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért mondják rám, hogy...

Miért mondják rám, hogy incel, azért mert nem volt még barátnöm?

Figyelt kérdés
Munkahelyemen, baráti, családi körben is incelnek mondanak. Nekem ez nagyon rosszul esik mert szerintem nem vagyok az. Igen, sose volt sikerem a nöknél, de sose panaszkodok miatta és nem is utálom a nöi nemet. Nem bántok senkit! Amikor incelnek mondanak engem másoknak, egy nögyülölö, nöket zaklató, csajozási problémák miatt panaszkodó idiótának képzelnek. Emiatt rosszul is indít mindenki velem, távolságot tartanak. Nagyon elegem van hogy ezt az incel szót ráaggatják már mindenkire aki nem Don Juan. Szeretnék egyszer barátnöt, 30 éves vagyok, de nem fogok emiatt a kardomba dölni vagy mást hibáztatni.
2021. nov. 22. 12:13
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, fura, hogy így rákattantak. Nekem a legtöbb ismerősöm nem használja egyáltalán ezt a szót.

Szerintem mond meg nekik komolyan, hogy oké, eddig azt gondolták talán, hogy vicces, de neked nem vicces, és nem is igaz, keressenek más témát.

2021. nov. 22. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Talán nem ismerik a fogalom valódi jelentését.
2021. nov. 22. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem állj ki magadért, mond el nekik amit gondolsz őszintén.előbb-utóbb észbe kapnak talán. Aztán ha az sem válik be, akkor tojd le mit gondolnak. 30 évesen még ha nincs senkid a mai világban nem meglepő, valaki egyszer biztos lesz akivel kölcsönös lesz a szimpátia, mert elég értelmes férfinak tűnsz az írásod alapján. Valószínű csak más társaságban kell a megfelelő párt keresni.
2021. nov. 22. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Bocs a cinikus válaszomért, de most te is láthatod, milyenek az emberek.

Sok szingli ember azért változik meg negatívan, mert csak a bántást kapja.

Én magam már úgy vagyok vele, hogy nevezhetnek, aminek akarnak, nem érdekel többé.

2021. nov. 22. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Mert meghallották valahonnan ezt a szót, aztán máshonnan is, és úgy találták, nagyon divatos, és azt hiszik, többek lesznek attól, ha beállnak azok sorába, akik puffogtatják ezt a szót.


Maga az a jelenség persze, hogy valaki más portája előtt söpröget, miközben ő sem különb a Deákné vásznánál, ennél jóval régebbi keletű.

2021. nov. 22. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!