Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Irigy vagyok vagy mi a bajom?

Irigy vagyok vagy mi a bajom?

Figyelt kérdés
Szoval mar eleg regota fennáll az a helyzet nalam, hogy gyűlölet/irigység, magam sem tudom igazan hogyan kategorizáljam érzése jon elő nalam, ha egy tul pics@s lanyt latok, vagy pedig ha valaki arrol beszel hogy mennyit szexel stb…akkor szinten. Félreértés ne essék en is egy csinos no vagyok a férfiaknak tetszem stb bar régebben voltak önbizalom probelmaim. Miert van bennem gyűlölet? Miert erzem ugy hogy le vagyok maradva másokhoz kepest folyton, miközben valojaban nem? Nagyon zavaró ez az erzes, nem szándékosan vagyok teli gyűlölettel. Neha olyan érzésem van hogy utalnak es leneznek az emberek. Sok bantast kaptam a családomtól anno, lehet ez okozza? Ezen kivul a párkapcsolatomban is ugy erzem, kezdek egyre feltekenyebb lenni ami beteges! Tudom hogy sosem csalna meg a parom de megis számon kérem neha valamint mindig tudatja velem hogy csak én kellek neki szeret, milyen szerencses, hogy vagyok neki… Ő sosem bánt de mégis félek. Attól is hogy a túlzott féltékenységemmel eltaszítom magamtól, de ez nem szándékos. Képtelen vagyok bizni teljesen. Lehet, hogy magamban nem bizok, nem is a páromban? Nagyon kérem aki volt hasonló cipőben segítsen.

2021. nov. 23. 15:26
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
A nők nagyon rossz szokása, hogy mindig más nőkhöz hasonlítják magukat. Nem mondanám, hogy irigység, inkább csak a szokásos női utálat amit sok nő érez a többi nő iránt. Valamiért mintha belétek lenne kódolva, hogy jobbnak kell lennetek minden más nőnél. Ezt fejben kell megoldanod. Ezek szerint nem vagy magaddal megelégedve.
2021. nov. 23. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
88%
Kóros önbizalomhiány.
2021. nov. 23. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Első válaszoló lehet valami abban amit mondasz talán versengés miatt van ez…

Második- Az a furcsa hogy valamikor én gondolom magam a legjobbnak es általánosságban véve meg vagyok magammal elégedve de néha olyan szinten rám jön ez, hogy nem értem, miért és hogy honnan

2021. nov. 23. 16:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!