Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Tenyleg fura, hogy tegezem?

Tenyleg fura, hogy tegezem?

Figyelt kérdés

Konditeremben van egy edzo, akivel mindig szoktunk sziat koszonni egymasnak, es mint kiderult a varosban egy masik kozepiskolaban tesitanar. Es egy ismerosom aki velem volt, abba a suliba jar ahol o tanit, es tok hulyen nezett ram amikor odakoszontem igy neki.

Amugy 50 koruli, mi 18-19, eddig nem tunt ugy hogy zavarna.


2021. nov. 23. 19:41
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Edzős helyen mindenki tegez mindenkit.
2021. nov. 23. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
38%
Igen, illetve valamilyen szinten tiszteletlenség, ha nem ő mondta, hogy nyugodtan tegezz vagy, hogy köszönj sziát. De igazából én se szeretek ezen lovagolni, vannak emberek, akik értik, hogy a tisztelet nem ezen múlik, pontosan ugyanúgy lehet valakit tisztelni tegezve is, mint magázódva, valószínűleg így van ezzel az úr is, így hagyta, hogy maradjon a sziázás. Ettől függetlenül egy 3. személynek persze, hogy furcsa lesz.
2021. nov. 23. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ameddig nem tanít teljesen normális. Tudomásom szerint a tanárokat a tisztelet jele miatt magázzuk,kivéve,ha mast nem mondanak.

Én is jártam kondiba a rettegett földrajztanárral. A teremben szia a suliban jónapot tanárúr...

2021. nov. 23. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kondiban tegezni szoktunk
2021. nov. 24. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!