Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az "élet" minden területén...

Az "élet" minden területén egy lábtörlő vagyok. Kezd elegem lenni és összeomlás szélén vagyok. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2021. nov. 23. 21:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
45%
Allj a sarkadra es szedd ossze magad
2021. nov. 23. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
30 évesen? Már nem késő?
2021. nov. 23. 21:57
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Első, tudod van olyan amikor minden igyekezet ellenére SEMMI nem sikerül, mert mindig bezavar valami...
2021. nov. 23. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
91%
Nem késő. Az évek így is, úgy is eltelnek. Most én is padlón vagyok, szintén 30 évesen. És tényleg szinte semmi nem sikerült az elmúlt 1 évben. De volt már ennél sokkal rosszabb is, sokkal jobb is. Így remélem, hogy újra jobbra fordulnak a dolgok.
2021. nov. 23. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Miert még 30 evig labtorlo akarsz lenni? Na ugye hogy nem keso
2021. nov. 23. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Bármilyen klisé is lesz ez most, de sosem későn változtatni. Még csak 30 vagy, ha most nem változtatsz, akkor viszont a következő évtizedek is így mennek el, és ne ez legyen a cél. Nehéz megtenni az első lépést, de igenis megéri.
2021. nov. 24. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Mit kezdjek a munkahelyi vérszívókkal? Egyfolytában szívják a véremet, néha az öngyilkosság gondolatának a szélére kergetve.
2021. nov. 28. 08:36
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
Kerdezo ha nő vagy irj ram segitek
2021. nov. 28. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
#7: az ilyen közösséget ott kell hagyni, 3 éve én is ebben a szituban voltam. Csak azt bánom, hogy nem álltam fel hamarabb. A következő helyen meg alkalmaztam a tanulságokat. Ebben nehéz egyensúlyozni. Egyrészt ki kell állni magadért, különben beléd taposnak. De fölösleges konfliktusokba, haragtartásba nem érdemes belemenni. A körülményeket is figyelembe kell venni, pl. mennyire tudsz elmenni máshová (ezt gyakran alábecsüljük), de azt is, hogy te személy szerint mennyire viseled jól/rosszul a kobfliktust, stb.
2021. nov. 29. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Hiába hagyom ott, mert a következőnél is ez lesz. Az összes eddigi munkahelyemen ez volt. Ezért váltotattam mindig.
2021. nov. 29. 07:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!