Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Érdemes így belevágni a...

Érdemes így belevágni a költözésbe, vagy túl nagy falat lenne?

Figyelt kérdés
Jelenleg 26 éves vagyok. Három éve van diplomám, de alig dolgoztam. Világ életemben otthon éltem, de nem sokat segítettem sose a háztartásban. Depressziós vagyok, amire gyógyszereket is szedek. Eléggé kötődök a környékhez ahol vidéken élek jelenleg, de Pesten talán jobb esélyeim lennének megmenteni a programozói karrierem. Valahol vágyok ugyan a költőzésre, de valójában félek tőle, és nem hiszem, hogy teljesen átlátom, hogy mivel járna. A jelenlegi munkahelyem nem nyit nagy perspektívákat számomra, mert a cég sufni, úgy érzem, hogy kezdek kicsit kiégni is, illetve lehetséges, hogy imposztor szindrómám van. De valahogy mégis el vagyok itthon, mint légben a befőtt. De itthon nem látom, hogy valaha többet is el tudnék érni a vegetálásnál. Nagy lehetőség lenne máshol kipróbálni magam, viszont félek, hogy beleroppannék. Hazatérve meg csak még rosszabb munkahelyeket találnék utána. Nem vagyok, abban a helyzetben, hogy csak úgy kockáztassam a biztos rosszat, egy esetleges bizonytalan jóért.

2019. máj. 27. 18:49
 1/7 anonim ***** válasza:
51%
Neked eleg nagy falat lenne. Segitseg nelkul meg a torkodon akadhat.
2019. máj. 27. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Látom a fogalmazás módot átvetted. Nem tudom, hogy mennyire vegyelek így komolyan. :D
2019. máj. 27. 19:35
 3/7 anonim ***** válasza:
0%

Vegyed ahogy akarod.

En mar 21 evesen elkoltoztem, teljesen onallo elet, de sokkal masabb korulmenyek kozt, szoval tudom mit beszelek.

A te tulajdonsagaiddal biztos nem mentem volna sokra.

2019. máj. 27. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hát igen, tényleg nem megyek sokra. Itt arra lennék kíváncsi, hogy ezt a hatalmas lépést vajon meg lehet-e lépni, vagy azért lassabban szerencsésebb lenne.
2019. máj. 27. 20:04
 5/7 anonim ***** válasza:
0%

Kezdesnek vedd ki a reszed a haztartasban, hogy egyedul is tudd mi fan terem.

Es a depresszio nevu valami (bocs de ezt nem tudom betegsegkent kezelni) is legyen a mult resze.

Utanna van jo eselyed.

2019. máj. 27. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Akkor mi a depresszió szerinted?
2019. máj. 27. 20:14
 7/7 anonim ***** válasza:
Otthon légy aktív előbb. A depresszió mentális betegség, sajnos létezik. Fiatal vagy, kijöhetsz belőle.
2019. máj. 28. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!