Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen egy Férfi?

Milyen egy Férfi?

Figyelt kérdés
Mitől férfi egy férfi? És manapság mennyire gyakori/ritka, hogy valaki tényleg férfiként viselkedik?

2021. nov. 23. 22:35
 1/2 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem ezt nehéz megfogalmazni.


Nyilván tini az még csak fiú. Teljesen máshogy állnak az élethez.


Hát előttem már tolakodott be "férfi" az ajtón, majdnem fel is lökött. Nem divat már az udvarlás. Ha van valakije már elkényelmesedik. Bármilyen apróságnak (egy levél, egy üzenet, virág, csoki, kézzel készített ajándék, kép) örülnek a lányok/nők egy kapcsolatban. Egy szóval, ha figyelmük ránk szegeződik az jól tud esni.

Volt párom egyáltalán nem tisztelt, tárgyként bánt velem a végén (az ilyen se férfi).

A férfi kiáll a párja mellett, kölcsönösen segítik egymást a mindennapokban. Lelkileg is lehet rá számítani.

Kinézetre férfias nekem például az, aki nem "csontkukac" van kis pocija/izomtömeg.

2021. nov. 24. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
0%

Na meg persze nem üt meg nőt egy férfi.


Kíváncsi vagyok a többi válaszra én is.

18/L

2021. nov. 24. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!