Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van olyan még köztetek, akik...

Van olyan még köztetek, akik teljesen véletlenül a könyökükkel mindig lekapcsolják helyek mosdójában, vagy bárhol a villanyt öltözködés, vagy bármi közben?

Figyelt kérdés
Velem és egy barátommal ez tök gyakran megesik, és érdekelt minket, hogy hányan lehetünk még.
2021. nov. 24. 11:12
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, én álmomba volt hogy orrba könyököltem exem, mint kiderült haverral is volt ilyed és őt dobták ezért, ami szintén érdekes, hisz nyilván nem szándékos.
2021. nov. 24. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
74%
Miért mosdóban öltözködsz, miért a kapcsoló közelében?
2021. nov. 24. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
78%
Van erre egy nagyon jó megoldás: távolodj el attól a rühes kapcsolótól.
2021. nov. 24. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
76%
Ez azert fordul elo, mert nagyon szuk a hely. Tiz eve ugy elek, hogy nem tudna elofordulni.
2021. nov. 24. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Velem is állandóan ez történik, és nagyon idegesítő. 😀
2021. nov. 24. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
8 évig éltem egy 28nm-es lukban, sosem fordult elő, most kicsit nagyobban élek, de azóta sincs ilyen. Jó helyen vannak a kapcsolók
2021. nov. 28. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Soha. Nincs kapcsolo a fürdőszobába, és nem szoktam ott öltözködni.
2021. nov. 28. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!