Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Többségében tetszenek azok az...

Többségében tetszenek azok az emberek a korosztályodból, akiket nap mint nap látsz utazásaid során?

Figyelt kérdés

2021. nov. 26. 14:09
A kérdező szavazást indított:
Igen, férfi vagyok
Inkább nem, férfi vagyok
Igen, lány vagyok
Inkább nem, lány vagyok
30 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
82%

Inkább nem. Kb. a magyarok 25%-a túlsúlyos, szóval a lányok 25%-a így már ki is esett. Még 25+%-ot sem nehéz kizárni, ha 10-ből kevesebb, mint 5 jön be az már az inkább nem kategória.


Ettől függetlenül elég sok szép lányt látni.

2021. nov. 26. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Inkább a fiatalabb csajok jönnek be 19-25 évesek...persze van kivétel 29 vagyok.
2021. nov. 26. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Abszolút nem figyelem az embereket.

Ha mégis, akkor talán úgy fele-fele arányban igen. A korosztályom zöme még nem elhízott, a túlsúllyal meg nincs problémám.

Viszont a korosztályomban már sok ember néz ki konkrétan középkorúnak, bár a járművön ránézve nem tudom, hány éves, ugye pont, hogy nem a korosztályomnak néz ki, szóval...


29N

2021. nov. 26. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Egyetemista vagyok, elég sok vonzó, jóképű srácot látok a karon és diákmunkákon. Hozzátenném, hogy nincsenek speciális igényeim, szóval nem csak a Jacod Elordikat veszem észre. Inkább az vonzó, ha értelmes tekintete van valamelyiknek, segítőkész a munkahelyen, vagy okos hozzászólásai vannak órán. Engem ezzel vesznek meg a korombeli fiúk kilóra, küllemre elég széles skála szokott tetszeni.
2021. nov. 26. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem tetszenek a lányok akiket látni szoktam a buszon, nagyon csinosak, jól öltözöttek. Sajnos én nem jövök be nekik mert nem vagyok valami jóképű és vékony is vagyok. De attól még nézelődni lehet :D 27F
2021. nov. 26. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem jönnek be, halálom a csőnacikás, bokavillantós, szőrmés, karcsúsított kabátos öltözködés a fiúknál (én sem öltözöm így). Értem én, hogy nem a ruha teszi az embert, de igenis számít összkép szempontjából.

21/L

2021. nov. 26. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
61%
#6: Akkor valószínűleg nem neked akarnak tetszeni. Azért gondolom akad így is fogadra való :D
2021. nov. 26. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Elég kevés aki tetszik, de ennél jóval több aki elfogadható. 39N
2021. nov. 26. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
75%

7-es, most miért kötözködsz?

Evidens, hogy több száz idegen nem az én ízlésem szerint fog öltözködni pusztán azért, mert nekem ez meg az tetszik, ő viszont másban érzi jól magát. De sehol nem is írtam, hogy ennek így kéne lennie. A kérdező feltett egy kérdést, amire adtam egy választ.

2021. nov. 26. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
9/ És ha eltekintünk az öltözködéstől?
2021. nov. 26. 16:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!