Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi volt a leggonoszabb dolog,...

Mi volt a leggonoszabb dolog, amit egy emberrel megtettél?

Figyelt kérdés
2021. nov. 26. 17:06
1 2
 1/16 anonim válasza:
61%
Szakítás, mindenféle magyarázat nélkül.
2021. nov. 26. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
20%
Hülyét csináltam a magamból.
2021. nov. 26. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
42%
Mikor még kicsik voltak a gyerekek, megettem előlük az összes kaját, mert éhes voltak.Ők meg néztek mi van, üres volt a hűtő.
2021. nov. 26. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
47%
Hogy nem hallgattam másokra,okosabb emberekre,akik csak segíteni szerettek volna nyújtani a tanácsaikkal,hanem megmakacsoltam magamat és így sikerült félig-meddig elcseszni a régi életemet.(a rossz tanácsokra persze vevő voltam mindig is,én kis naív)
2021. nov. 26. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
73%

Fontos volt a hódítás ténye, nemtől függetlenül. Amikor már biztos voltam benne, hogy az illető imád, elmartam magam mellől, ezzel megsebezve, vagy mély csalódást okozva.

Már nem ilyen vagyok és ha visszaforgathatnám az idő kerekét, nem csinálnám ezt.

2021. nov. 26. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
De legalább jól tetted
2021. nov. 26. 19:54
 7/16 anonim ***** válasza:
77%
Nálam kölyökkorban történtek ezek. Irtó nagy seggfej voltam. Testi, lelki bántás, kiközösítés, csúfolás. Felnőttként vissza kaptam a sorstól, mindíg, mindenkit próbálok megmenteni, és a végén egy kés jut a hátamba.....működik a karma vagy hívjuk bárhogy.
2021. nov. 26. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
0%
Csúnyán néztem vkire avagy szemmel vertem :) :D
2021. nov. 26. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
78%
5-6 éves koromban rendszeresen kihúztam a sarki bolt hűtőjét, hogy szétosszák a fagyikat.
2021. nov. 27. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
71%
Kisgyerek koromban egy nálam kisebbet ok nélkül ellöktem úgy,hogy sírt.Egyik haverommal egy osztálytársunkat be akartunk zárni a házunk pincéjébe.Fiú rokonomat megdobáltam papuccsal,de izomból,úgy,hogy sírt.Meg nagymamám mesélte,hogy felpofoztam egy nálam idősebb lányt.Ez nagyon nincs előttem,de biztos így volt.Ma sem értem,honnan jöttek ezek a dolgok,és ez valahol ijesztő.De meg is bántam őket.
2021. nov. 27. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!