Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi volt a legkedvesebb és...

Mi volt a legkedvesebb és leggonoszabb dolog, amit valaha tettél?

Figyelt kérdés
2017. jún. 11. 20:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Regisztraltam ide!
2017. jún. 11. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
#1 És az kedves, vagy gonosz dolog volt tőled (mindkettő lehet)? :)
2017. jún. 11. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha ilyesmire gondolsz, akkor.. :

Szerintem kedves volt tőlem, hogy egyszer a tabló képünkön kiszúrták egy lány arcát, csak az övét, és én is kiszúrtam a sajátomat, hogy ne csak az övé legyen ott egyedül kibökve, mert annyira rosszul esett neki.


A leggonosszabb pedig, hogy egy barátnőmről olyanokat mondtam, ami nem is igaz, csak hogy nekem higyjenek.


Nem tettem eddig olyan nagy tetteket az életemben, de talán jelenleg ezt a kettőt emelném ki.

14/L

2017. jún. 11. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Legkedvesebb:

olyan üüüüberkedves dolog, mármint ilyen nagy, nem volt. De pl. múltkor adtam egy vonaljegyet a buszon egy idős néninek, aki majdnem sírógörcsöt kapott, mikor rájött, hogy potthon hagyta, és félt, hogy csalónak meg bliccelőnek hiszik.


Leggonoszabb:

Valamit nagyon elrontottam a munkámban, és egy harmadik félre (nem kollégára) fogtam, hogy az ő hibája volt.

2017. jún. 12. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
27%

Legkedvesebb: Megszülettem

Leggonoszabb: Megvertem egy súlyosan beteg kisgyereket.

2017. jún. 14. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!