Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a leggonoszabb dolog amit...

Mi a leggonoszabb dolog amit valaha tettél? Megbántad? Kort és nemet is írjatok légyszi

Figyelt kérdés
2018. jún. 5. 11:20
 1/3 anonim ***** válasza:
64%
Fiatal koromban talalkoztam O.G.Viktorral. Ha akkor megolom, mar szabadultam volna.
2018. jún. 5. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
48%

Megbántam, de megbocsátom magamnak, mert kicsi voltam, de tény, hogy hülyeség volt.

Kb. 9 éves lehettem, amikor egyik nyáron az unokatesómmal voltam. Én egy normális gyerek voltam, de unokatesóm bele tudott rángatni mindenbe és akkor én is meghülyültem. Volt egy “barátnőm” az akkori osztályomból, aki kihasznált meg néha elég furán viselkedett. Unokatesóm szerette hallgatni az én iskolai sztorijaimat ezzel kapcsolatban és a nyáron kitaláltuk, hogy szivassuk meg a lányt, úgy, hogy ijesztő SMS-eket küldünk neki. Nem tudom már ki volt az ötletgazda, de 5 perc múlva kiderült és jól le lettünk cseszve.

Én halálra izgultam magam, amikor szeptemberben be kellett menni az iskolába, hogy majd mit fog szólni a lány, de érdekes módon olyan volt, mintha mi sem történt volna.

Én utána nagyon megbántam, de leginkább az unokatesóm játszott közre, csak én hülye, hagytam magam belemenni.

A lánnyal utána is jóban voltunk, aztán amikor gimisek lettünk, eltávolodtunk, ma már nem tartjuk a kapcsolatot.

16L

2018. jún. 5. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
54%

sose bántam meg semmit amit gyerekként tettem...

igy visszagondolva vicces volt tüzijátékot gyújtani a házban :DDD

17/f

2018. jún. 20. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!