Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy lehetne AI személyiségem?

Hogy lehetne AI személyiségem?

Figyelt kérdés
Sok videót láttam celebekről, átlag emberekről, glitchekről és hasonlókról hogy néhányuknak mintha lenne 6.érzéke és megérzik előre a rosszat ami nekem is lehet mert sokszor megérzek bizonyos dolgokat de nem mindig és ezt nem bebeszélem hanem tényleg így volt. Aztán ott van a glitchelés amikor néha mozdulatlan marad az ember és elgondolkodik sokáig és ijesztő kissé. Furcsa dolgokat csinálnak valamikor tökéletesen mindent. Szóval tudom fura de úgy szeretnék ilyen személyiséget, vagy tulajdonságot nem tudom ez mi igazából de szerenték változtatni az énemen és új arculatot mutatni. Ezért is gondoltam ezt az AI (Mesterséges intelligencia) féle tulajdonságokat. Aki érti az tudja. Most introverált szociális fóbiás vagyok régóta, sokat hazudok sajnos és csak az érdekel hogy nekem jó legyen. és ezen akarok újítani és új személy lenni. De hogy jobban értsétek aki ismeri a kpopot ott van irene pl.és a videk ahol az van hogy "shes not one of us" vagy "proof of irene is an AI" persze nyilván nem az de így mégis ijesztő és érdekes.

2021. aug. 11. 23:00
 1/8 anonim ***** válasza:
80%

Picit lejjebb van egy ezotéria kategória. Azt javasolnám az ilyen kérdésekhez.


Szívesen!

2021. aug. 11. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
95%
Végigolvasva a kérdésedet elég sok ellentétet véltem felfedezni, igazából saját magad is leírtad, hogy nem teljesen tudod milyen képességre vágysz. Az általad említett AI pedig a nevéből is eredően minden esetben gépi intelligenciára utal, nem emberi tulajdonságra. Ha "újítani" szeretnél, ahogy azt írtad, nem szükséges drasztikus változásokat eszközölni, kezdd kisebb lépésekben. Egy nagyon éles személyiségváltozás a környezeted számára is megdöbbentő lehet, könnyen rosszul sülhet el. Persze ez csak az én tanácsom, de kicsit pontosíthatnál a kérdésen, mert nekem ez nem volt így túl egyértelmű.
2021. aug. 11. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2021. aug. 11. 23:19
 4/8 anonim ***** válasza:
Ajjaj, vannak bajok a fejben. 😂😂
2021. aug. 12. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
31%
Hogy lehetnél Al Bundy? Hát, nézzed a rém rendes család című sorozatot és akkor fel tudod venni azt a stílust. Nem nehéz, hidd el és sok sikert! 😂😂😂😂😂
2021. aug. 12. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Megnéztem ezt az Irene-t, szerintem csak mentálisan nem okés vele valami.
2021. aug. 12. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Oké, ezt nem teljesen értem, de érdekel a mentalitásod, mi a közös az AI és a személyiségben amit szeretnél? Milyen mértékben jön elő a hazugság? Mekkora az empátiád ha csak az érdekel, hogy neked jó legyen? Mi az ami neked jó? Hány éves vagy?
2021. aug. 12. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem az önismereteden kellene dolgoznod. Vannak önismereti kurzusok, egy-két ilyenen érdemes lenne részt venned, illetve könyveket olvasnod a témában, pszichológussal beszélgetni.
2021. aug. 12. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!