Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Önzőség a karriert választani...

Önzőség a karriert választani egy kapcsolat helyett? Ki mit választana?

Figyelt kérdés
Tegyük fel, ha olyan lehetőség előtt állnál, hogy egy nagyon jó munkahelyre/pozícióba/vállalkozásba stb. tudnátok bekerülni, de olyan áron, hogy nem tudnád megoldani, hogy egy kapcsolatot tarts fent mellette, egyéb okok miatt. Mit tennél?

2021. nov. 27. 17:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
89%

Több mindentől függ. Mennyi idős a kapcsolat, komoly e vagy sem.

Nem önzőség max. butaság.

2021. nov. 27. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
98%
Ha nincs kapcsolatod jelenleg, akkor válaszd a melót. Ha van, akkor meg mérlegelnék.. Egy munka miatt nem szakítanék a szerelmemmel, viszont ha amúgy sem érzem jól magam a kapcsolatban, akkor a munkát választanám, és nem érteném, hogy minek hülyítettem a másik embert idáig, ha nem is szeretem. :D
2021. nov. 27. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
97%

olyan nincs, hogy ne férjen bele a kapcsolat. Napi 16 órát fogsz melózni? Az aztán a karrier.


Nekem főállásom volt + a vállalkozásom is akkor indult mikor megismertem a feleségemet, mégis tudtam vele elég időt tölteni.

2021. nov. 27. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
97%

Ez annyira sokzenyezos kérdés, hogy erre így nem lehet válaszolni. Ráadásul mindenkinek tök mások a preferenciai.


Én ilyenkor azt szoktam mondani, hogy képzeld el hogy 50 éves vagy. Mit látsz?

2021. nov. 27. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Soktényezős akart lenni előző válaszban.
2021. nov. 27. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Ez nehéz kérdés így.

Mert elvállalom a pozíciót és boldogtalan leszek, vagy nem vállalom el és így esetleg később ezért páromat hibáztatom és ennél fogva megintcsak boldogtalan leszek.

Tehát ez a felállás bukta.

Olyan párt kell találni aki támogat a karieredben, anélkül hogy feladná önmagát.

Nehéz egyensúly de nem lehetetlen.

2021. nov. 27. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
A munkahellyel kapcsolatos feltételek akkor biztosak, mikor az embernek tapasztalatai vannak vele kapcsolatban. Az embernek mindig mérlegelnie kell, döntéseket hozni, erről szól az élet. Viszont, én a saját elhatározásaim szerint szoktam elsősorban lépéseket tenni, így nem lehet mindenkinek megfelelő válaszokat adni.
2021. nov. 27. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Ha a karriert választod egy bizonyos ember helyett, jobb is így, elvégre, ha ő lenne az igazi, nem is lenne kérdés, hogy őt választod.


Ha úgy egészében a szerelmi kapcsolatok helyett választod a karriert sem önzőség, hanem azt mutatja, hogy jelenleg nem érzed szükségét a társnak, maga a munka adja az örömforrást az életedben.


Én is ilyen vagyok. Jelenleg az életem olyan, hogy kiegyensúlyozott vagyok, nem érzem szükségét se barátoknak, se párnak. Mondjuk emiatt nehezebben kezelem az embereket, amikor valamit közösen csinálunk, hajlamosabb vagyok túllépni a harátokat amikor nehéz időszakom van, a nem megfelelő ember energiáját elszívni, pont mostanában volt egy ilyen incidensem.

2021. nov. 27. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Az ilyen emberekben az átlagosnál kisebbek a biológiai ösztönös késztetések.
2021. nov. 27. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Olyan nincs hogy nem tudsz időt szakítani. Nem akarsz időt szakítani rá, ez a helyesebb. De ezzel nincs gond ha neked ez így jó, ill. nem szeretnél családot, gyerekeket.
2021. nov. 27. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!