Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan viszonyultok a Black...

Hogyan viszonyultok a Black Friday-hez, akcióvadászatba kezdtek vagy ellenkezőleg, inkább szándékosan nem vásároltok ilyenkor?

Figyelt kérdés

2021. nov. 27. 20:45
A kérdező szavazást indított:
Várok erre a lehetőségre és keresem az akciókat.
Nem vásárolok ilyenkor.
21 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
88%
Az itthoninek köze nincs a valós Black Fridayhoz, így nem vásárolok ilyenkor.
2021. nov. 27. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Csak olyasmit veszek, amit amúgy isvennék
2021. nov. 27. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Mivel voltam műszaki eladó, jól ismerem a hazai fekete péntekeket. Közük nincs az eredetihez, rengeteg termék árát előre felnyomják, hogy a kedvezménnyel együtt is alig legyen olcsóbb mint volt, a ténylegesen olcsó termékekből közel nullás készlet, stb.
2021. nov. 27. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
52%
Nézelődés szempontjából, érdemes kihasználni ezt az alkalmat, főleg akkor, ha ajándékot keresünk a közelgő karácsonyra. Ez a tevékenység, nem feltétlen kerül pénzbe. Ötletet meríthetünk, kikapcsolódhatunk.
2021. nov. 27. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Két évvel ezelőtt kinéztünk magunknak egy olaj nélküli sütőt 35 ezerért, de picit sokalltuk az árát, ezért még gondolkodtunk rajta, hogy megvegyük-e vagy sem. Következő héten visszamentünk, hogy megvesszük, de hoppá, a 35 ezres olaj nélküli sütő már 45-be került, így lemondtunk róla. Rá 3-4 napra jött a Black Friday és megvettük 36 ezerért... Egy ezressel drágábban, mint amennyi az eredeti ár volt másfél héttel korábban. :-/ Ekkor engedtük el végleg a Black Fridayt.
2021. nov. 27. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Én mindig találok tényleg nagyon jó áron cuccokat amikre szükségem van.

De tény, hogy sok szarság is van.

De erre van a net, hogy böngézd.

Fejhallgató, okosóra, hütő ezeket mind meg tudtuk venni lényegesen olcsóbban, pedig már jó pár hónapja nézegettük, de nem volt olyan égetően fontos, hogy ne várjunk mostanáig, és szerencsére volt is jól leakciózva.

Monitort is tudtam volna pl. csak inkább lemondtam róla, mert nem akarok túl sokat költekezni.

Az előtt rakás ps játékot tudtam jó áron venni, 2 éve meg ps -t.

Én mindig találok jó akciókat :D


Én inkább a kamu áthúzott árakat utálom. Soha se került annyiba sehol, de az van feltüntetve eredetinek...

2021. nov. 27. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Pár éve szerettem volna egy új hűtőt.

Rendszeresen nézegettem úgyhogy tudom mennyibe került.

Black friday akció keretében 20 ezerrel drágábban árulták mint pár hónappal azelőtt.

2021. nov. 28. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ajándékok vásárlását ilyenkor szoktam intézni, de inkább azt nézem, hogy akciós-e, ami nekem kell és nem azt veszem meg, ami akciós, de lehet, hogy nincs is rá szükségem.
2021. nov. 28. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!