Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az, hogy nyugaton...

Miért van az, hogy nyugaton természetes szépségükben néznek ki a nők, nálunk meg épp ellenkezőleg?

Figyelt kérdés

Észak-angliában élek és itt alig látok festett hajú, műkörmös, sminkelt nőket. Magyarországon meg épp fordítva. Alig lehet látni természetes hajszínt viselő nőket, szinte mindenki tízezreket költ szépségszalonokban magára, ami számomra eléggé elriaszt, mert túl költekezőnek látom az ilyen nőket, és magas a fenntartásuk. A fodrász az oké, de sokkal jobban tetszik nekem, ha valaki természetesen néz ki.

Minél csóróbb egy ország, ott annál jobban akarnak villogni az emberek? Miért?



2014. jún. 14. 18:35
1 2 3 4 5 6 7
 1/65 anonim ***** válasza:
59%
Mert nyugaton már sok mindenre rájöttek az idő során, és így ellent tudnak mondani a "divat" őrületeinek.
2014. jún. 14. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/65 anonim ***** válasza:
39%

Nem akarlak provokálni,de mivel te provokálod itt a "jónépet",ezért most muszáj lesz egy kicsit felébreszteni téged valakinek:te valószínűleg gazdagok között nőhettél fel.Én viszont egy szegényebb,Budapesten és egyéb nagyvároson kívüli környéken nőttem fel,noha nem mi vagyunk a legszegényebb környéken.

Nálunk a nők nem költenek tízezreket a nem létező szépségszalonokba,és IDEJÜK SINCS RÁ,MERT DOLGOZNAK,TUDOD?És tudod hol dolgoznak?Gyárakba is,irodákba is,cégeknél is,mindenfele.Ezek a nők is néha eljárogatnak fodrászhoz,meg rendben tartják magukat,DE nem igaz az,hogy tízezreket költenek.

Szerintem ha valaki külföldről így beszél a magyarokról,akkor az vissza ne jöjjön,nem vár senki vissza!


NEM VAGYOK NAGYMAGYAR ÉRZELMŰ,SEMMI ILYESMI...DE EZ AZÉRT MÁR NÁLAM IS KIVERTE A BIZTOSÍTÉKOT!


Meg mi az,hogy fenntartás?Hülye vagy.

2014. jún. 14. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/65 anonim ***** válasza:
100%

Angliában se olyan természetesek ám az emberek...

Voltam kint. Csak a kalandparkban láttam: zöldhajú nő, kékhajú nő, kövér nő, akinek kivan rakva az egész melle, ezen kívül meg jópár kicicomázott kis pi csát.

2014. jún. 14. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/65 anonim ***** válasza:
80%

Kicsit ellent kell mondjak itt az egyik előttem szólónak, én is Magyarországon élek, és éppen azt tapasztalom, hogy a legkisebb pénzű emberek költetnek legtöbbet dohányra, italra és akár szépészeti termékekre.

Egyébként pedig sokan házilag megcsinálják maguknak, ami olcsóbb. És nem feltétlenül a férfinak kell kifizetnie.

2014. jún. 14. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/65 anonim ***** válasza:
33%
Maradj is ott! Kint élsz, fogalmad sincs hogy mi van itthon. Csak olyan kritizálja a magyar nőket, aki itt él közöttük!
2014. jún. 14. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/65 anonim ***** válasza:
20%

Az angolok között is van műkörmös festett hajú bomba csaj, de sajnos a legtöbbje igénytelen, elindul dolgozni úgy hogy nem mos fogat, nem fürdik meg stb.


Nálunk és a balkáni országokban, az a divat ha festi magát egy nő. Ha egyszer elmész Romániába, Szerbiába, Horvátba szórakozni, olyan nőket látsz majd hogy bepisilsz a gyönyörtől.

21F

2014. jún. 14. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/65 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem Magyarországon nagyon sok az ilyen nő, de Angliában sincs kevesebb. Mikor én kint éltem, 3 pulcsi+kabát kombóban mentem vásárolni, addig a 16 éves kis lánykák miniruhába mentek bulizni. Olyan minibe, hogy folyton húzogatta a fenekén...

Mondom ezt innen, Magyarországról úgy, hogy 22 évem alatt 1x se voltam fodrásznál, mert egyenesre vágni anyukám is tudja, kozmetikusnál szintén nem, mert tök feleslegesnek tartom, a műkörömtől meg irtózom. Kár ilyet általánosítani, nem hiszem, hogy arányaiban nagy különbség lenne országok között e tekintetben, hacsak nem egy afrikai törzsről beszélünk.

2014. jún. 14. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/65 anonim ***** válasza:
100%
Jah igen, most átolvasva a szöveged észrevettem, hogy te az anyagi kérdés szempontjából írtad ezt a kritikát. De én meg arra gondoltam, hogy egy fiatal nő smink és műköröm nélkül is gyönyörű tud lenni, így igazából szerintem semmi szükség nincs ezekre, mert nekem nem válik szebbé ezektől.
2014. jún. 14. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/65 anonim ***** válasza:
14%

Csúnyuljon el amelyik lepontozott

6-os voltam.

2014. jún. 14. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/65 anonim ***** válasza:
26%
Én nem élek pénzes emberek között még is a pénzszórást látom. Éppen hogy van egy kis pénze valakinek amit kap megy egyből költeni alcoholra, ne adj Isten több pénze van egyből egy okostelefon stb stb. A hajfestést is állandóan látom stb. De nem tudom máshol hogy mennek a dolgok vagy az ország többi részébe, képzelem hogy mehet ahol pénzes emberek vannak...
2014. jún. 14. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!