Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A mai világban miért az az...

A mai világban miért az az érték amit a celebek csinálnak?

Figyelt kérdés

Legtöbbjük semmi normális dolgot nem mutat. Reklám, reklám hátán, vagy semmitmondó posztok. Korábban én is követtem néhányat, de beleuntam. Bár sajnos a korábbi követések miatt így is dobálja fel őket nekem az insta még mindig.

Ma láttam Hódi Pamelával egy interjút. Bizonygatta, hogy nem az exe hátán kapaszkodott fel, hanem igenis keményen dolgozott 8-10 órát terhesen mert forgattak valami valóságshowt.


Kezdem úgy látni, hogy lassan az az érték, ami instán megy. Sokszor butuska lányok, vagy magamutogató emberek több pénzt kapnak, mint pl egy olyan ember, aki rengeteget tanult és jobban megérdemelé azt a pénzt szerintem. Miért alakult ez így?


Véleményem szerint például egy lelkiismeretes, szakmailag kiváló orvos,napi sok sok óra munkával, életmentéssel inkább megérdemelne sokkal több pénzt, mint egy celeb aki kitesz egy semmitmondó képet és kap érte x százezer forintot.


Szomorú, hogy ezt látják a tizenévesek és sokszor ez a követendő.



2021. nov. 27. 23:21
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
0%
Könnyebb. Én szeretek olvasni, azt mondom, hogy érdekel pl a történelem, de vastag, több ezer oldalas, szakmai tanulmányokat nem fogok elolvasni a 2. vh-ról. Helyette megnézem a Szökés Sobiborból c. filmet, vagy elolvasom A Mengele-lány c. könyvet. Rövidebb, könnyebb, befogadhatóbb. Sok ember "szeretne barátkozni". Ezt kimondani könnyű, de esetleg már egy valóságos találkozóra odaérni nehezebb. Esetleg barátkoznak csak az interneten, virtuálisan. Egy emotikont írni könnyebb (kisebb energiabefektetés), mint egy olyan hosszú mondatban megfogalmazni érzéseket, ahogy Krasznahorkai László teszi. Mindez persze csak általánosítás, szerintem többen teszik ezt, mint ahányan nem, de vannak olyan emberek is, akik nem ezt választják. Otthagyni könnyebb egy kapcsolatot, ha nem működik, vagy repedések keletkeznek; vagy a megjavításába beletenni az energiát? Öngyilkosnak könnyebb lenni, vagy tovább élni?
2021. nov. 28. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Arra neveli a média az embereket,hogy a külső és a birtoklás sokkal fontosabb,mert ettől vagyunk valakik.Ehhez meg kell vennünk mindent,amit ők kínálnak.Így Hódi Pamela és a többi csinibaba sikeresnek és követendőnek tűnik.Mert ők "szépek" és van pénzük,céltudatosak,nagyszájúak,menők stb...
2021. nov. 28. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de én darálóba vágnám az összeset.
2021. dec. 9. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!