Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mit csinálnál, ha egy C...

Mit csinálnál, ha egy C telepen, lerobbanna a kocsid este, és nincs telefonod?

Figyelt kérdés
Az indiánok meg kint mászkálnának csapatban?

2018. ápr. 9. 19:45
 1/7 anonim ***** válasza:
szoktam néha elmenni olyan környék mellett ahol imádkozok azon az 5km-es szakaszon fényes nappal,hogy le ne álljon az autó...kint áll mind az utcán és csak néznek furán az autókra. Amúgy ha ez történne reménykednék,mert azért nem mindegyikkel van baj
2018. ápr. 9. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

megkérnék két kigyúrt arcot, hogy segítsen már elvontatni a szomszéd faluig..a feleségem agyonüt,elválik, ha nem érek haza időben...merő együttérzésből, és ötvenezerrel gazdagabban elvontatnának. Csak hatni kell a szívükre..


úgy sehol nem lehet a bájcsevejt kezdeni, hogy na idefigyeljetek majomkáim..az a megszólítás bárhol bicskát nyit.


a kedvesség, és a sok pénz csodát tesz.

2018. ápr. 9. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

"megkérnék két kigyúrt arcot, hogy segítsen már elvontatni a szomszéd faluig.."


Utána vissza kérdezne; Nincs egy cigid?


Szerintem heccből leütnének. Bár lehet ez a járhatóbb út.:D

2018. ápr. 9. 19:55
 4/7 anonim ***** válasza:
Akármilyen hihetetlen, de a söpredékül kinéző cigányok nagy része nem igazán csinálna semmi különösebbet veled. Persze, ha otthagyod nyitva a kocsit és nem figyeled akkor simán végigtúrják, de leütni meg megverni nem fognak, annyira nem hülyék azért, mert ma már sittre lehet vágni érte és fosik a szájuk. De az ellenőrizetlen autót az nagy eséllyel meglesik van-e benne érték.
2018. ápr. 9. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Egyszer elakadtam egy c. telep melletti földúton.

Elkezdtek közeledni, azt hittem ki akarnak majd rabolni.

De nem, hanem kitoltak a sárból. Felajánlottam egy kétezrest nekik, de nem fogadták el.


Szóval vannak normálisak közöttük is.

2018. ápr. 9. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

"Szóval vannak normálisak közöttük is."


Igaz!

2018. ápr. 9. 23:21
 7/7 anonim ***** válasza:
Szólnék a tesóknak hogy " szokeresz a vakeresz" vagy "szoszi van tesókáim" mondanám nekik, hogy behalt ez a prikezsia, úgy hogy segíjjenek. Cserébe adnék nekik cigit, meg pár ezer forintot
2018. ápr. 10. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!