Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Apám idegbeteg, kiteszek egy...

Apám idegbeteg, kiteszek egy táblát az ajtóra, hogy emlékeztesse, hogy nyugodtan is lehet, mit gondoltok?

Figyelt kérdés

Működhet?


A szöveg vmi olyasmi lenne, hogy: "Lehet idegbetegen, de lehet nyugodtan is csinálni"


Egy fajta emlékeztető arra, hogy amikor úgy érzi idegbetegeskedni akar akkor emlékeztesse magát mit csinál az őt körülvevőkkel


Vagy totál értelmetlen ilyenekkel babrálni ameddig el nem költözöm?


2021. nov. 28. 13:07
 1/8 anonim ***** válasza:
31%
Hülyeségeket kommentelni másokról folyamatosan, zaklatásnak minősül.
2021. nov. 28. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
89%
Teljesen értelmetlen, csak még idegesebb lesz tőle. Az okokat kellene tudni és azokat kezelni.
2021. nov. 28. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem két akkora pofont adna helyből, hogy a fal adná a másik kettőt. Leérettségizel, utána tűzhetsz otthonról hátra se nézve. Addig meg kibírod.
2021. nov. 28. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Azt szokták javasolni, hogy minden esetben, ha úgy viselkedik, hogy neked és másnak rosszul esik, udvariasan jelzed felé, hogy kicsit vegyen vissza, mert ezzel nem tesz jót se magának sem másnak, de ez nem mindig hatásos: általában ilyenkor jobban felhergeli magát egy lobbanékony ember.


Maga ez a természet nem egy olyan dolog, amit figyelmeztetésekkel lehet orvosolni.


Valami kiváltja belőle és ezt egy szakember tudja megoldani terápiával, aminek ráadásul nem is azonnal lesz meg a hatása, viszont, amíg ő nem látja be saját magától, hogy neki erre a segítségre szüksége van, addig nincs miről beszélni.


Ezért a legjobb megoldás, hogy eltűröd amíg elköltözöl és utána kevesebbszer látogatod.


Én amúgy minden emberrel így szoktam csinálni, aki valahogyan mindig eléri, hogy kellemetlenül érezzem magamat. Volt egy rokonom, aki mindig felhívott és beszélgettünk és elmeséltem, hogy mit csináltam és akármit mondtam neki, elkezdett baxogatni engem, hogy ezt miért tettem és gondolkodni szoktam-e és bajt csináltam ezzel. Ezzel nagyon rombolta az önbecsülésemet és mindig ahogy letettem a telefont, sírva fakadtam. Aztán egy idő után elkezdtem nem felvenni a telefont, amikor hívott és azt vettem észre, hogy eltelt megint egy nap anélkül, hogy sírtam volna vagy, hogy rossz embernek éreztem volna magam és kialakítottam egy teret kettőnk között.


Ugyanúgy távolodtam már el energiavámpíroktól akiket a természetem miatt bevonzok akiknek az volt a lényeg, hogy adjam már át nekik az energiámat ha már nekem látszólag úgyis sok van - vagy, ha már ennyire energetikus vagyok, vívjam meg a csatáikat helyettük - vagy hogy merészelem magam jól érezni amikor ők ramatyul vannak és ezért igyekeztek rombolni az önbecsülésemet. Náluk is az segített, hogy eltávolodtam.

Van aki ezt sértésnek vette van aki meg megértett engem.


Egy a lényeg: ne a másik félnek legyen nagyobb priorítása az életedben. Túl rövid az élet ahhoz, hogy más hülyeségei kihatással legyenek rád és mások problémáit old meg amikor látszólag ők nem akarják őket megoldani (mint apukád, aki nem akarja észrevenni hogy a természetével másnak árt).


Éld úgy az életed, hogy legyenek emberi kapcsolataid, de ne hagy hogy bármelyik is nehézzé váljon neked.


Sok sikert!

2021. nov. 28. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
33%
Apád is előkerült, Martin?
2021. nov. 28. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Olaj a tűzre.
2021. nov. 28. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
50%
Elfogyott már a káposzta a vécéből, Martin? Lehet már nálatok kakilni?
2021. nov. 28. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Még idegesebb lesz.
2021. nov. 28. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!