Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mások hogy tudnak le ülni...

Mások hogy tudnak le ülni csak úgy nyugodtan a vasútállomáson padra vagy az előtt kint a padokra?

Figyelt kérdés
Régen én is le tudtam de mostanában előjött az hogy ha sokáig vagyok ilyen helyen egy helyben minden bajom lesz és járkálni kell hogy jobb legyen. Más emberek olyan természetesek és nyugodtak. Hogy csinálják? Ti is olyanok vagytok? Nem bírom, ma 90 percet kellett volna ott várnom de inkább elsetaltam a városba elmentem szétnézni plázába voltam coopba ha mozgásban vagyok jó csak egy helyben lenni nem birok, ilyen helyen. Néha már azt érzem elajulok. Be meséltem magamnak? Régen ilyen nem volt. Autós oktatónál voltam ott sem volt gond a lényeg legyek mozgásban valamit csináljak. Mások olyan könnyen megmaradnak ott. Mire vissza értem városból még 25 percet kellett várni alig bírtam.

#Vasúttàllomas
2021. máj. 20. 21:42
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát 90 percet én is nehezen tudnék kivárni, biztosan én is mennék mindenfelé. De amúgy leülök telefonozni, olvasni vagy csak nézelődni.
2021. máj. 20. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Tudok, mert nem igazán bírok sokáig állni.
2021. máj. 20. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Én nekem szerintem az a bajom hogy nem vagyok ura a helyzetnek. Olyan helyzetben vagyok hogy nem tudok hazamenni. És ott kell lennem muszáj, vagy max annyi hogy el maszkálok. De ezt nagyon nem szeretem ha nem akkor jövök megyek amikor kedvem tartja. Szerintem ez a gond.
2021. máj. 20. 21:57
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én se szerettem soha padon ülni. Persze munka után hazafele egy 10-15 percet elültem, ha vártam a vonatot, de annál tovább nem bírok meglenni egy ilyen padon. 90 perc az ki van zárva, én olyankor pont mászkálni szoktam, mint te. Én se bírok ezeken a padokon megmaradni. Úgyhogy nem vagy egyedül. :D
2021. máj. 20. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
90 percet én se maradtam volna ott. Viszont amikor megnyitottam a kérdést, nekem más ugrott be. Kevesebb időre se szoktam leülni, csak ha nagyon fáradt vagyok, van valami fóbiám, hogy félek, hogy elkapok valamit, főleg nyáron, szoknyában. Egyszer már megtörtént, bőven elég volt... De még ha hosszú gatyában vagyok is, akkor is undorodok tőle, hogy milyen emberek ülhettek ott előtte.
2021. máj. 21. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen ez a másik hogy le sem ülök. Azokat a padokat le is szokták köpni meg fosni meg hányni stb.
2021. máj. 21. 18:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!