Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szoktatok ilyeneken gondolkodn...

Szoktatok ilyeneken gondolkodni?Véletlen találkozások?

Figyelt kérdés

Olyasmire gondolok,hogy 2 ember,akik a múltban nem ismerték egymást valamikor egymás mellett állhattak mondjuk egy buszmegállóban,és csak évekkel később ismerték meg egymást,és ez sosem derül ki.


Vagy,amikor régen nem láttál valakit,és az utcán elmentek egymás mellett,fel sem ismeritek egymást,pedig volt,amikor még beszélgettetek.


2021. nov. 29. 02:07
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon sokszor gondolkodom ilyeneken (is). Hol lehetett az adott illető a múltban? Talán láttam is, esetleg találkoztunk.

A másik, amikor találkozok valakivel mondjuk külföldön, elköszönünk, ilyenkor sokszor gondolkodok hogy valószínűleg akkor láttam utoljára őt életemben. Van pár ilyen ember, akik időről időre eszembe jut.

2021. nov. 29. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Igen,ilyenre is gondoltam már,hogy kit mikor láthattam életemben utoljára:)


Pl egyetemi csoporttársamat,elköszöntünk,és nem is tudtuk,hogy soha nem látjuk már egymást személyesen mondjuk:)

2021. nov. 29. 02:25
 3/5 A kérdező kommentje:

Valamelyik nap közösségi oldalon megnéztem egy gimis osztálytársam profilját,erre láttam,hogy van az anyukájáról képe.


Olyan ismerős volt az arca,és később esett le,hogy az érettségi napján bejött segíteni a büféhez,és,hogy milyen jót beszélgettünk.

De ez már több,mint 10 éve volt.


Olyan durva belegondolni,hogy így eltűnnek emlékek,elfelejtünk embereket,akikkel korábban beszéltünk.


Másokkal meg később kerülünk kapcsolatba,és lehet már 10 évvel korábban mellettem ült a buszon:))


Ez olyan félelmetes valahol:D

2021. nov. 29. 02:28
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az a legfurább, hogy:


Párommal egy városból származunk, nagyon sok olyan haverja van, akiket én ismerek még 13-14-15 éves koromból. Viszont ők nem emlékeznek rám. Totál úgy csinálnak, mint akik sosem találkoztak még velem, volt aki szóvá is tette. Én pedig tisztán emlékszem, hogy nem egyszer egy társaságban bandáztunk és hasonlók. Fura nagyon. :D

2021. nov. 29. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%
Aludjatok hajnali 3-kor, ne hulyesegekrol vitatkozzatok
2021. nov. 29. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!