Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha vezetés közben egy lány...

Ha vezetés közben egy lány után fordítjátok a fejetek, azt miért csináljátok?

Figyelt kérdés
Pl.mögötte jöttök kocsival és utána visszanéztek
2021. nov. 30. 18:07
 1/9 anonim ***** válasza:
98%
Kanyarodásnál nézzük a holtteret.😉
2021. nov. 30. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
??
2021. nov. 30. 18:15
 3/9 anonim ***** válasza:
65%
párzási ösztön
2021. nov. 30. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
88%
Első jól írja.
2021. nov. 30. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
77%
Én mindenre is figyelek vezetés közben, ha jó nő akkor még a visszapillantóra is :D
2021. nov. 30. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
78%
mert csak látják, azt nem tudják, milyen hülye kérdéseket tesz fel
2021. nov. 30. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
17%
Mert lány?
2021. nov. 30. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
53%
Meg akarom nézni a seggét/arcát.
2021. nov. 30. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
62%

Miért feltételezik egyből a nők, hogy ha rájuk néz valaki, akkor az egyből megdugná? :D igen, én is figyelem a holtteret, a hülye gyalogosokat, a motorosokat, a bicikliseket. De van, hogy csak oldalra nézek, mert eszembe jut, hogy nemrég abban a kapualjban jött rám a f.sás és imádkoztam, hogy hazaérjek. Vagy a piros lámpánál forgatom a fejem, nehogy hozzám is odajöjjön kunyerálni a nyolcgyerekes, egyébként munkaképes anyuka stb.


De ha rá is nézek egy nőre az azért van, mert épp belekerült a látószögembe. És mindenféle ferde hajlam nélkül, a férfiakra is rá szoktam nézni. És észreveszem, ha valakinek jó a haja, kabátja vagy a cipője.


Nem kell többet ebbe belemagyarázni. Aztán persze vannak olyanok is, akik csak ilyenkor làtnak nőt és 70-es IQ-val forgolódnak utána 180°-ban, de az segédmunkás szint.

2021. dec. 1. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!