Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Emberektol valo felelem ,hogy...

Emberektol valo felelem ,hogy alakul ki ?

Figyelt kérdés
2021. dec. 1. 20:10
 1/3 anonim ***** válasza:
31%
Úgy hogy nem mozdul ki otthonról. Nem jár társaságba.
2021. dec. 1. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Úgy, hogy kimozdulsz, társaságba mész, és megismersz egy csomó embert.
2021. dec. 2. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Jaj de szép az előző két válasz így egymás alatt :D


Pontosan mit értesz kedves kérdező az emberektől való félelmen? Félsz mindenkitől aki szembejön vagy csak az idegenektől, esetleg félsz megbízni másokban?


Én személy szerint azbidegenektől félek mikor egyedül vagyok az utcán. Nem egyszer szóltak már be, kezdtek el követni, vagy zaklattak valamilyen módon. Sajnos nőként már kiskorunkban belénk nevelik, hogy este félni kell ha utcán vagy egyedül.


Sokszor hallottam már ismerősöktől is hogy hangosabb emberek haverokkal nekikmentek.


Mindezek után én próbálok kerülni minden gyanúsabb fazont legyen az nő vagy férfi. Budapesten élek és itt sajna elég gyorsan szembetalálkozhatsz egy-két bolonddal akik kiszámíthatatlanok, bármikor bekattanhat náluk valami és akkor az első embernek nekimennek, ilyenre is láttam már példát.


Szóval simán kialakulhat egy alap félelem az idegen emberektől ha Budapest csodás utcáin jársz sötétedés után, de persze nappal is.

2021. dec. 4. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!