Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek hogy van ez? Ha...

Szerintetek hogy van ez? Ha Iron Channel nem bűnös akkor mi a fenéért szedeti le a videókat a youteben?

Figyelt kérdés
2021. dec. 2. 20:02
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
98%
Miért ne lenne bűnös? Van róla hangfelvétel vagy videó, hogy 11 éves kislányokat vetkőztet valami barom oldalon.
2021. dec. 2. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
81%
Mert személyiségi jogokat sértenek? Ha téged rágalmaz valaki te is leszedetheted.
2021. dec. 2. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Nem mondtam hogy nem bűnös nagy a gyanú hogy Ő az de még nem száz százalék én nem vagyok youteber csak érdekelt mi a véleményetek róla
2021. dec. 2. 20:07
 4/21 A kérdező kommentje:
Tegyük fel lehet nem Ő volt de az egész biztos hogy köze van hozzá valamilyen szinten akárhogy nézzük és amiket feltölt az oldalra már önmagában illegális dolog és ebből sehogy sem fogja ki magyarázni magát
2021. dec. 2. 20:10
 5/21 anonim ***** válasza:
25%
Nincs róla véleményem. Ez csak a posvány magyar youtube terméke. Két "csomagot rendeltem a darkwebről" videó közé kellett valami más. Ennyi. Egy kamu az egész mint minden amit a hazai youtuberek kif0snak magukból. Trash kategória az egész.
2021. dec. 2. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Hát igen én se verem nagy dobra az ügyet de akkor se szép dolog egy naiv kislányt így megalázni hogy még élvezi is az szemétség szerintem
2021. dec. 2. 20:12
 7/21 A kérdező kommentje:
Meg a szülők hibája ez leginkább őket is felelőségre kéne vonni
2021. dec. 2. 20:14
 8/21 anonim ***** válasza:
86%
#7, mi a f@szom az, hogy a szülők hibája? A szülők hibája, hogy egy pedofil kislányokat vetkőztet a neten? Gratulálok.
2021. dec. 2. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Nem. A szülők hibája annyi hogy nem szabad egy 11 éves gyereket felügyelet nélkül hagyni hogy kénye kedve szerint a virtuális világban mászkáljon össze vissza
2021. dec. 2. 21:10
 10/21 A kérdező kommentje:
Most néztem meg a Mi hazánk mozgalom videóját elmondásuk szerint Áron nagyon meg szívja ha kiderül hogy Ő tette kémiai kasztrálásban lesz része vagy a vissza eső bűnözőket Szibériába küldik ahonnan vagy visszatér vagy nem ez elég kemény hír. Legalább is nekik ez az ötletük ilyen esetben durva mi ?
2021. dec. 3. 00:04
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!