Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Akik minden kérdéssel az...

Akik minden kérdéssel az összes kategóriában képben vannak és az összes kérdezőt és válaszolót számon tartják, nekik mégis van életük?

Figyelt kérdés

Tehát milyen emberek lehetnek azok akik kérdezőket és válaszolókat egyaránt be tudnak azonosítani minden kategóriában?


Ezek az emberek tényleg állandóan a kérdéseket olvasgatják és válaszolgatnak? Ezek felnőtt emberek vagy gyerekkorban leragadt felnőttek vagy ténylegesen tinik?


Egyszerűen nem tudom felfogni.


2021. dec. 3. 10:30
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
kérdezd meg őket
2021. dec. 3. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
sajnos nincsenek beszámítható állapotban
2021. dec. 3. 10:42
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nincs életem a gyakorin kívül, de még így se vagyok képben mindenkivel. Van 4-5 híresebb arc a kérdezők között és van pár válaszoló, aki mindenhova ugyanazt írja átfogalmazva.
2021. dec. 3. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
97%

Egészségügyi okok miatt 2 hónapja itthon ragadtam, azóta Gyakorizok napi szinten. Azt kell mondjam, ennyi idő alatt néhány jellegzetes embert nagyon könnyű kiszúrni. És az a sejtésem, hogy a kezdőlapon beharangozott nagy számok jóval kisebb aktív felhasználói közösséget rejtenek...

Szóval, hogy még konkrétabban válaszoljak a kérdésedre: alapesetben van életem, de mostanság ennek jó részét a Gyakori teszi ki. Hamarosan visszaváltok, és akkor megint a heti 1-2 alkalom jön újra.

2021. dec. 3. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:

de itt vannak emberek, akik ÉVES távlatokban utalgatnak vissza kérdésekre és emberekre


és ez engem megijeszt

2021. dec. 3. 11:02
 6/25 anonim ***** válasza:
100%

Én már el sem merem mondani, mióta gyakorizok. :) És igen, van néhány nagyon jellegzetes arc. Ott van az alapítvány iskolás kérdező, meg az, aki minden nap több kérdést feltesz azzal kapcsolatban, hogy most már tényleg zárások kellenének. Nagyon jellegzetes a stílusa. Személyes kedvencem az "egyszerű melós". Általában a Felnőtt párkapcsolatok témába ír, de néha ide is idetalál. Naponta kiír egy kérdést arról, hogy neki "egyszerű melósként" soha nem lesz kapcsolata, mert a nők csak a pénzes emberekre buknak.

Ami még néha előfordul velem, hogy olvasok egy történetet, ami valami miatt megfog. Arra emlékszem sokáig. Volt már olyan, hogy egy ilyen sztorit néhány hónap múlva a Kérdező egy más szemszögből írt ki, aztán egy harmadik formában is, de a lényeg ugyanaz volt. Nagyon jellegzetes történet volt, biztos, hogy ugyanaz találta ki. Ott azért alálinkeltem az eredeti kérdését, hogy volt már. :)

2021. dec. 3. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:

az egyszeru melosnak igaza van


az alapitvanyi iskolasnak igaza van

2021. dec. 3. 11:35
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
6-os: A terhesség kategóriában meg van egy huszonéves terhesség fétises fazon, aki folyamatosan 40+os nőket akar felcsinálni :-D Ráadásul ő is elég felismerhető stílusban fogalmaz.
2021. dec. 3. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
Látod, hogy te is felismered őket. :)
2021. dec. 3. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:

ja én nem ismerem ezeket, én nem szoktam mások kérdéseit olvasgatni


én csak igy látatlanban adtam nekik igazat

2021. dec. 3. 11:47
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!