Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Azt honnan tudom, ha idegesítő...

Azt honnan tudom, ha idegesítő vagyok valaki számára?

Figyelt kérdés
2021. dec. 3. 15:46
 1/8 anonim ***** válasza:
29%
Nyugi. Az vagy.
2021. dec. 3. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
91%
Ne érdekeljen amúgy. Majd ő kerül téged vagy egyszer elküld. Nem lehet mindenkinek tetsződni.
2021. dec. 3. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Kerül, türelmetlen veled, bunkóbb hangnemet használ, esetleg be is szól, rádförmed.
2021. dec. 3. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ez azt jelenti, hogy a dolgoknak van visszahatása.
2021. dec. 3. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha kellemetlen neki veled lennie.
2021. dec. 3. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Akkor minek közösködik veled?
2021. dec. 3. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Beszélgettem egy emberrel, de olyan furcsán nézett a szemével egy pillanatra, amikor el kezdtem neki beszélni.
2021. dec. 3. 17:53
 8/8 anonim ***** válasza:

Ha olyasmit hallok, ami nem tűnik logikusnak, vagy nehéz elhinni, esetleg nem tudom eldönteni, vicc volt-e vagy komoly, akkor én is furán nézek. De nem idegesít. Érdemes rákérdezni, mi miatt néz furán. Szerintem nem jó ötlet megpróbálni kitalálni, mire gondol a másik. Főleg nem arra gondolni, hogy veled van baj. Ha őszinte, megmondja. És ha van magához való esze, és képes sértés nélkül megmondani.

Szerintem nem vagy idegesítő. Csak bizonytalan. Legyél bátrabb, beszélj és kérdezz nyugodtan.

Ha pedig valaki kerül, akkor azt vedd tudomásul, van ilyen. Még akkor is, ha Te mindenkit kedvelsz, nem vagyunk egyformák.

2021. dec. 6. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!