Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Borzasztóan gyötör a bűntudat....

Borzasztóan gyötör a bűntudat. Mivel enyhítsem?

Figyelt kérdés

Tegnap este dolgoztam a masodallasomban egy pubban, és annyi eszem volt, hogy hatkor bevettem egy frontint, majd 10-kor raittam egy felest, egyik ismerősömnek volt születésnapja. Összevissza tortem magam, nem tudtam megállni a lábamon, mindenki engem nézett, el is eshettem, mert tele vagyok foltokkal.

Hazafelé menet le kellett ülnöm egy padra, mert nem kaptam levegőt. Ráadásul lany vagyok, nagyon gáz a dolog. Így leírva csodálom, hogy élek.


Előzmény, hogy a főnök hazaküldött, ő is azt hitte, hogy berugtam, pedig a frontinnal csesztem el a dolgot, de nagyon. Szerencsére hitt nekem, úgyhogy mehetek még dolgozni.


Hogy nézzek ezek után a kollégák szemébe? Annyira gyötör a bűntudat, hogy egész nap csak feküdtem, még enni sem ettem. Nagyon behúzott ez az érzés, mit tegyek? Tudom, hogy már nem tudom visszacsinálni. Gyötrődik a lelkem, de nagyon. Ráadásul ma este céges karácsonyozasunk lesz ott...


2021. dec. 4. 14:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha valaki megkérdezi akkor elmondod, hogy elfelejtetted, hogy gyógyszert vettél be és ráittál, ezért rosszul lettél.
2021. dec. 4. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Soha többet nem fogok ilyet csinálni. Bárcsak ne hozná senki szóba az este... :(

Mikor fog enyhülni az érzés? Amúgy is hajlamos vagyok a tulgondolasra.

2021. dec. 4. 14:32
 3/11 anonim ***** válasza:
Ezt elmondod bent, aztan viccet csinálsz belőle. Bűntudat? Bántottál valakit?
2021. dec. 4. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Nem bantottam senkit, de leégettem magam. :(

Kinevettek... Nagyon

2021. dec. 4. 16:16
 5/11 anonim ***** válasza:

Te is rohogj. Nem tragédia történt. Engedd el, mert belebolondulsz.

Ha más csinálja ezt, mit gondolnál?

2021. dec. 4. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Azért örület, hogy milyen viszonylatokban élik az emberek az életüket. Soha nem iszok alkoholt, mert közöm sincs hozzá, erről a frontint-rol meg azt se tudom hogy micsoda. Bárkivel bármi történhet. De értelmes ok nélkül ilyen problémákat okozni magunknak ?
2021. dec. 4. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Hoztam egy rossz döntést (vagy 2-t), tudom hogy hülyeség volt. És nem az ítélkezést kértem.
2021. dec. 4. 18:02
 8/11 anonim ***** válasza:
Ez inkább szégyen. Nyugi, minden csoda 3 napig tart. Nem hiszem, hogy felhozzák előtted.
2021. dec. 4. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Mármint az érzésre értettem, hogy szégyenérzet, nem bűntudat
2021. dec. 4. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ezt már nem tudod visszacsinálni.Ne foglalkozz vele.Lényeg,hogy a főnök hitt neked.
2021. dec. 4. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!