Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Aktívan sportolóknak nem...

Aktívan sportolóknak nem furcsák a soha nem sportoló sportrajongók?

Figyelt kérdés
Akik minden sporteseményt állandóan követnek, több száz sportoló eredményeit ismerik évekre viszzamenőleg, Olimpia, VB stb. mindenben benne vannak, akár sportújságok főszerkesztői, de ők maguk soha még egy km-t nem futottak, nem sportoltak semmit egész életükben.

2021. dec. 7. 08:03
 1/7 anonim ***** válasza:
95%
Őő.. zenét se hallgasson, aki nem tud játszani valamilyen hangszeren?
2021. dec. 7. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2021. dec. 7. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát én sportolok, de nem ismerek egyetlen maratonfutót, sem kerékpárversenyzőt, sem súlyemelőt. Sőt azt sem tudom, hogy milyen versenyeket rendeznek. Egyáltalán, a versenyzés nem érdekel.

Ez két különböző dolog, nem függ össze.

2021. dec. 7. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az úszás a kedvencem. Én magam úszni nem tudók, félek a víztől. Ja, hogy akkor már nézni se szabad...
2021. dec. 7. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%
A cirkuszt is szerethetem, pedig nem vagyok légtornász.
2021. dec. 7. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
32%
A sport tekintetében nekem bizonyos embereknél furcsa, főleg a szezonális fanatikus drukkolókra gondolok.
2021. dec. 7. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
35%
Hahah na ja ritka szánalmas emberfajta. Na de belőlük (is) élünk, szóval ha nekik ez hiányzik 🤷🏻‍♂️😆
2021. dec. 7. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!