Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az mennyire jellemző hogy a...

Az mennyire jellemző hogy a gyerek nem hasonlít a szüleire? (kinézetre)

Figyelt kérdés

Gyerekkoromban is sokszor nézegettem hogy nem nagyon hasonlítok a szüleimre. Most huszonéves vagyok és továbbra is így látom hogy nem nagyon hasonlítok rájuk kinézetre sem, meg belsőleg sem.

Persze szeretem őket, de teljesen más vagyok valahogy mint ők. Másoknál ez hogy van? Mások mennyire hasonlítanak a szüleikhez?



2021. dec. 9. 13:04
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nővérem mamámra hasonlít, anyumnak 2 tesója van(mindenki lány)senki nem jön rá, hogy rokonok. Nekem a szemem teljesen olyan mint a dédimé, a bőröm papámé(rajtunk kívül minden rokon pirul és hámlik, mi ketten barnulunk és hónapokig tart a szinünk)
2021. dec. 9. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
15%
Akkor neked vagy más az apád, mint gondolnád, vagy örökbefogadtak, vagy egyszerűen ilyen a genetikád. Sokszor van olyan, hogy valamelyik felmenő génjei ütnek ki erősebben a gyereken és lehet abszolút nem hasonlít emiatt a szülőkre.
2021. dec. 9. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
71%
Ha jól tudom, 7 generációig hasonlíthatsz a szülőkre, nagyszülőkre, dédszülőkre stb.. külsőre. Az meg, hogy jellemre, belsőleg mennyire hasonlítasz, azt nem igazán a genetika befolyásolja. Sőt, a mai időkben, amikor generációk szinte teljesen más korokba születnek, a baromi gyors fejlődés következtében, egyáltalán nem meglepő, hogy már nincs meg a szülő és a gyerek közt az aránylag egységes világ nézet és tapasztalás.
2021. dec. 9. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én sem hasonlítok a szüleimre. Inkább anyukám egyik unokatestvérére.
2021. dec. 9. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
56%

Magyarországon?!

Tudod te hány néppel keveredtünk?(néha kénytelenek voltunk)

Örülj neki,ha nem ugat!

Az ilyen külföldi barátom van,az életem sokkal érdekesebb mint Elon Musk élete típusú intellektuális majomnak meg aztán végképp másképp fog kinézni a gyereke....

Az a baj,hogy már nagyon univerzális.

Magyar vagyok,de lehetnék akár bulgár is...

qrva undorító

2021. dec. 9. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!